2737
2734

خیلی میترسم ۱۱ روز قبل هم خونریزی داشتم دکتر گفت هر ده روز پرولوتون بزن و هر شب یه شیاف قرص ایزو پرین هم داد هر ۸ ساعت ،بچه ها کمک کسی مثه من بوده؟دارم از ترس میمیرم بیشتر خون روشن هست و غلیظ هم نیست خیلی میترسم  درد پری خفیف دارم الان یه ساعته اینطوریم 🥺🥺🥺🥺🥺🥺

یکی از دوستای من که الان تو ماه ۸ بارداریه تا ۵ ماهگی مثل پریودی خونریزی داشت و الان ۸ ماهشه و خداروشکر بچه ش مشکلی نداشت و سلامته فقط نکاتی که پزشک میگه رعایت کن

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم من بودم

رنگ روشن نشونه بهتریه، فقط باید استراحت کنی

دکترت نگفته بخوابی!؟ تا میتونی همه کارها رو بذار کنار و بخواب بدون استرس.

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

من سونو ان تی جفتم سر راهی و دهانه رحم بود دو هفته استراحت نورمال داشتم جفتم کشید بالا نگران نباش 

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
یکی از دوستای من که الان تو ماه ۸ بارداریه تا ۵ ماهگی مثل پریودی خونریزی داشت و الان ۸ ماهشه و خدارو ...

وااای من تجربه سقط هم دارم خیلی میترسم خدا از زبونت بشنوه دوستت درد هم داشت؟علتش معلوم نبود؟

2740

آره عزیز من بودم از هفته هشتم خونریزی داشتم هرشب شیاف پروژسترون بود انگار استفاده می‌کردم اگه خیلی خونریزیت شدیده سریع برو دکتر خطر داره فقط باید استراحت مطلق باشی از جات بلند نشی 

من ازهفت هفته تا۱۳هفته گی .خونریزی داشتم ازپریودهم بیشتر.خون شفاف.همش دکترم میگفت بروسونوبده.باراخرخودم ازش شنیدم که داشت سونوم رونگاه میکردباخودش گفت.این بچه هنوزنیفتاده که.گرنگهدارمن انست که من میدانم شیشه رادربقل سنگ نگه میدارد

خوابم نمیاد که خیلی میترسم 🥺🥺🥺درد هم داشتی؟

عزیزم نگفتم الان بخوابی  

کلا تمام روز دراز بکش

گاهی درد داشتم گاهی نداشتم.

کلا یکماه خوابیدم کامل خونریزی بند اومد.

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2706