2733
2734

دوستای قشنگم خانمهای متاهل کمک ازتون میخواستم . من شیراز هستم . نامزدم آبادان هستن قرار بیان شیراز نامزد کنیم منتها شرایط کاریش چون استاد هست باهاش صحبت کردم تا امتحانا تموم بشه نمرات بزنن ۱۴ تیر به بعد میتونن بیان شیراز خواهرش هم دانشجو هست با خانواده بخوان بیان الان نمیتونن . بعدددد ۱۷ تیر به بعد هم ماه محرم شروع میشه ایام ماه صفر 😶☹️ تا ۱۵ شهریور 😶😶 . داداش منم تعطیلات تابستون تخصیلیشون هست خارج از کشور داره میاد اواخر تیر میاد تا ۷٫۸ شهریور مجدد می‌ره ..شرایطم یکم خاص باز خود نامزدم شهریور ماه دیگه ۱۷-۲۴ شهریور هم کارشون شروع میشه و دوباره من ☹️ .سختیش اینه که یه شهر دیگه هستم برای همین شرایطم خاص اگر شهر همدیگه بودیم دغدغه تاریخ نامزدی ماه محرم صفر نداشتم ... دوستای خوشگلم بعد از دهه همون روزهای تاسوعا عاشورا مشکلی نیست بله برونم باشه یه جای کوچیک می‌خوان خانوادم اگر بشه کرایه کنن ی جشن خودمونی ۴۰-۵۰ نفر بگیریم تموم کنیم بره یعنی گناه نداره مشکلی نیست ؟

به نظر خودت چی؟؟

به نظر خودت گناه نداره؟؟

دختر قشنگم🥰تو همه وجود منی وقتی نگاه اون چشمای مشکی و فندقی جذابت میکنم یه حسی تو دلم به وجود میاد که انگار دنیا تو مشت منه...خداروشکر میکنم که بعد کلی انتظار یه دخمل خشگل و ناااازی مثل تو به من هدیه کرد💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ایام عزاداری برای امام حسین و یارانش در اصل بعد دهه عاشورا شرو میشه 

دختر قشنگم🥰تو همه وجود منی وقتی نگاه اون چشمای مشکی و فندقی جذابت میکنم یه حسی تو دلم به وجود میاد که انگار دنیا تو مشت منه...خداروشکر میکنم که بعد کلی انتظار یه دخمل خشگل و ناااازی مثل تو به من هدیه کرد💜
فک کنم خیلییی گناهه مخصوصا اگر آهنگ و رقصو و... باشه 

تالار پرسیدم گفت کرایه نمیدیم اگر کرایه بدیم بدون آهنگ باید باشه 

مگر اینکه یه جای سر بسته شخصی مال نزدیکان باشه پارتی داشته باشیم دور از شهر باشه 

تالار پرسیدم گفت کرایه نمیدیم اگر کرایه بدیم بدون آهنگ باید باشه  مگر اینکه یه جای سر بسته شخص ...

عزیزم به خودت بستگی داره من بودم صدسال سیاه نمیگرفتم شوخی بردار ک نیست بلاخره از نظر من 

دنيا انعكاسى  ، از سطح تفكرات خودته .
نه بابا گناه چی دختر راحت باش 

خواهش میکنم انقد راحت نگین گناه نیست ماه محرم ماه حرام هستش هم گناهه هم حرامه 

بهتره که نباشه

من خودم امسال ایام فاطمیه اول مراسمم شد خودم مذهبی بودم و یک ناراحتی داشتم چرا اون روز گرفتم ولی شش ماه از اشنایی گذشته بود و برادرشوهرم فقط همون یکبار میتونست از تهران بیاد.

ولی من اگر جای تو بودم نه نمیزاشتم محرم وصفر شوخی نیست گناه نیست اما حرمت داره مگه میشه بدون رقص و اواز و.... باشه

تالار پرسیدم گفت کرایه نمیدیم اگر کرایه بدیم بدون آهنگ باید باشه  مگر اینکه یه جای سر بسته شخص ...

تالار نمیده چون از اماکن اجازه نمیدن 

وگرنه تو الان شرایطت اینه چیکار کنیم 

خدا بیامرزه سال بعد عزاداری بگیر تموم نمیشه ک نترس

2706