2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بچه ها جواب منم بدین لطفا دلم خیلی آشوبه

یه خانم که با یه کرونایی در ارتباط بوده و تمام اطرافیان اون کرونایی هم مثبت شده جواب آزمایش کروناشون ولی این خانم تست نداده که مشخص شه کرونا داره یا نه دست بچه های ۲و۳ ساله ی منو بوسید من بلافاصله برگشتیم خونه دستشون ضد عفونی کردم احتمالش هس بچه هام آلوده شده باشن؟؟؟😭😭

2740
من روزانه انقدررررررر میبینم اروم باش

عزیزم من ترم شش پرستاری هستم،میخواستم بپرسم بنظرت ارشد و بگیرم بدرد میخوره یا نه

اول طرح برم برم سرکار بعد ارشد بخونم

یا اول برم ارشد؟

شما ارشد چی خوندین

پدر شوهر خواهرم گرفت  تازه خیلی حالش بد بود  دیابت داشت و عمل باز قلب کرده بود و کلیه اش هم عفونت داشت  ولی الان خداروشکر خوبه ریه اش هم درگیر شده بود ولی چهارشنبه از بیمارستان مرخص شد

با سلام این کاربر فوت شده است برای شادی روحش صلوات ختم بفرمایید .

فک کنم من دارم مطمئن نیستم ولی

اینجا هم انقد شلوغه میترسم برم تست بدم..گفتن تا علائم خاصی ندارین یا حالتون بد نشده نیایین واسه تست چون امکان داره همونجا الوده بشین😔

تقریبا ۱۲ روزه احساس سوزش گلو خشکی دارم فقط همینه هرچی میخورم خوب نمیشم نمیدونم کروناس یا نه

بچه ها جواب منم بدین لطفا دلم خیلی آشوبه  یه خانم که با یه کرونایی در ارتباط بوده و تمام اطراف ...

چرا با بچه کوچک رفتی پیشش

بهترین حس حس دوست داشتن توست   من از کاربرای قدیمم  تقریبا از سال 90 یه مدت خاموش بودم بعدا عضو شدم گوشیم عوض کردم کاربریم رفت
چرا سکته کنی؟ چیزی نیست خوب میشه

آخه یواش یواش داره هی نزدیکو نزدیکتر میشه همین روزاس ماهم بگیریم از خودم نه بیشتر نگران داداشمم سیستم ایمنی بدنش ضعیفه خیلی نگرانشم

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘
الان شنیدم دختر برادرشوهرم گرفته دارم سکته میکنم

چرا سکته من خالم هم گرفت با شوهرش و بچه هاش الانم خوبن

با سلام این کاربر فوت شده است برای شادی روحش صلوات ختم بفرمایید .
2706