2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها جواب منم بدین لطفا دلم خیلی آشوبه  یه خانم که با یه کرونایی در ارتباط بوده و تمام اطراف ...

انشاالله که نه ولی ریسک نکنین تو رو خدا آخه بوس چی؟

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘
2731
آخه یواش یواش داره هی نزدیکو نزدیکتر میشه همین روزاس ماهم بگیریم از خودم نه بیشتر نگران داداشمم سیست ...

رفتو امدتون با داداشت رو قطع کنید.کلا باید به صورت کامل قرنطینه باشن ایشون.از طریق تماس تصویری در ارتباط باشید

بچه ها من پدر مادرشوهرم عکس بچه ام میذادن پروفایل میترسم بچمو چشم بزنن

منم میذارن دیگه چه کنیم بسپرش به خدا از چشم بد دور نگهش میداره خدا

خدایا شکرت به خاطر نی نی خوشگلی که تو زندگیمه❤️
چرا با بچه کوچک رفتی پیشش

نرفتم پیشش 

۱۲روز گذشته بود از روزی که این خانم با اون کرونایی در ارتباط بوده رفتیم در خونشون منم نرفتم داخل شوهرم چیزی میخواس مجبور بودیم بریم که طرف اومد حلو در و یدفعه دست بچه هامو گرفت و بوسید شوک شدم بخدا 

من بچه ها ۴ماهه حبس کردم نه پارک نه خرید نه مهمونی نرفتیم  

بدتراز همه من ترسم اینه کسای که 1بارگرفتن اگه دوباره بگیرن شانس زنده بودنشون کمه چون ریه هاشون آسیب دیده اون پرستاربیمارستان بقیه اله که دوباره گرفت و48ساعت بعد فوت کرد فکرش عصبیم کرده😞

بدتراز همه من ترسم اینه کسای که 1بارگرفتن اگه دوباره بگیرن شانس زنده بودنشون کمه چون ریه هاشون آسیب ...

😥😥😥😥😥

عاشق شوهرمم خدایا مراقب کوچلوی توراهیم باش به خودت میسپارمش
بچه ها من پدر مادرشوهرم عکس بچه ام میذادن پروفایل میترسم بچمو چشم بزنن

به کرونا ربط داره عکس رو پروفایل گذاشتن؟

خلاصه ی دنیای یک زن:صدایِ بَمِ مردانه ایست که زیر گوشش مدام تکرار میکند:تا ابد دوستت دارم😍💕❤خداجونم خودت مواظب همسر مهربون و همه چی تمومم و دخترای گلم باش.نفسم به نفس سه تاشون بنده👨‍👩‍👧‍👧
2706