2752
2734
بعد کی بچه بیارم پس سر پیری و معرکه گیری؟ دوست دارم تا جوونم بچه بیارم

خب همزمان که میری طرح بچتم بیار. منافات نداره باهم. خواهرمن همزمان با تحصیلش چهار بچه آورد الانم ماشالله دکترا داره وشاغل. خودمم همزمان باتحصیلم بچه آوردم. الانم ارشدم تموم کردم

خب همزمان که میری طرح بچتم بیار. منافات نداره باهم. خواهرمن همزمان با تحصیلش چهار بچه آورد الانم ماش ...

وای تو طرح بچه بیارم؟؟؟  نمیشه طرحم تعطیل میشه سخت هم هست بچه و شیفت طرحی ها هم پشت هم با شوهر داری و خونه داری قطعا میمیرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بدتراز همه من ترسم اینه کسای که 1بارگرفتن اگه دوباره بگیرن شانس زنده بودنشون کمه چون ریه هاشون آسیب ...

عزیزم مگه دوباره ادم مبتلا میشه؟اخه دکتربهم گفت تااخرعمرت ایمنی و نمیگیری. دکترمتخصص هم بودبعد اینایی ک خون میدن برا پلاسمادرمانی چون بدنشون انتی بادی داره

اللهم عج الولیک الفرج
خب همزمان که میری طرح بچتم بیار. منافات نداره باهم. خواهرمن همزمان با تحصیلش چهار بچه آورد الانم ماش ...

عزیزم پرستاری سخت نیست؟ من کارشناسی شیمی دارم الان دارم میخونم برای کنکور پرستاری بایه دختر بچه دو ساله انشاءالله قبول بشم سخت نیست؟ 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
2731
عزیزم پرستاری سخت نیست؟ من کارشناسی شیمی دارم الان دارم میخونم برای کنکور پرستاری بایه دختر بچه دو س ...

نه اگه علاقه داشته باشین اصلا. درآمدش خوبه کارشیرینیه بنظرمن. استخدام راحت تره نسبت به سایر رشته ها

نه اگه علاقه داشته باشین اصلا. درآمدش خوبه کارشیرینیه بنظرمن. استخدام راحت تره نسبت به سایر رشته ها

من خیلی علاقه دارم انسان نوع دوستی هستم کلا....  هرچی خواست خدا باشه توکل بر خودش. فقط میترسم دروس دانشگاهی سخت باشه و تعداد کلاس ها در هفته زیاد باشه بخاطر دخترم آخه کسیو ندارم بذارمش پیشش هر روز 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
نه درسا معمولیه. نگران نباش. شرایط خودش جور میشه. توکل کن به خدا

ممنونم از هم صحبتیتون خیلی خوشحال شدم خانومی.  توکل بر خدا هرچی خواست خودش باشه.....