2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره ولی دخترم تو چشم همش تازه خطر کرونا از بیخ گوشمون گذشته حساس شدم

ن بابا نترس بچه همه ب چشم خودشون خوشگلترینه من خودم دوتا دارم تازه یکیشون تو اوج کرونا ب دنیا اومد اینقد عکساشونو میزاریم اینور اونور

خداجونم‌شکرت
بدتراز همه من ترسم اینه کسای که 1بارگرفتن اگه دوباره بگیرن شانس زنده بودنشون کمه چون ریه هاشون آسیب ...

منم ازهمین میترسم چون منم یه بار گرفتم و ریه م هنوز مشکل داره 

🎉🎉🎉🎉
خیلی به چشم اعتقاد دارم میترسم شوهرمم میگه بسپار به خدا میگه بگم نذارین بدتر میکنن

ولش کن همه مادربزرگ پدربزرگ ها از ذوق اینکارو میکنن  هر روز اسفند دود کن تو خونه هیچی نمیشه 

خدایا شکرت به خاطر نی نی خوشگلی که تو زندگیمه❤️
رفتو امدتون با داداشت رو قطع کنید.کلا باید به صورت کامل قرنطینه باشن ایشون.از طریق تماس تصویری در ار ...

اه چی میگی اصلا گوش به حرف میده صبح تا ظهر اداره اس بعد از ظهرام میره آژانس😔اعصابم داغونه از دستش

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘
ولش کن همه مادربزرگ پدربزرگ ها از ذوق اینکارو میکنن  هر روز اسفند دود کن تو خونه هیچی نمیشه&nbs ...

دوتا از همکارها شوهرم که باهم رویه میز ناهار میخورن کرونا گرفتن بخدا زندگیم سیاه سده بود چهار ردز تا جواب ازمایش سوهرم اومد که منفی سد خداروشکر