2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526422 بازدید | 57082 پست
نه بابا الان۴۱ روزشه دیشب تا ساعت ۳ونیم گریه میکرد. الانم روی پام پستونک تو دهنشه خوابیده . میذارم ز ...

چه جالب پسر منم دیشب تاسه ونیم گریه میکرد خیلی شدید گریه میکرد.الانم روپامه مثلا میخوادبخوابه😬پسرمنم به خودش باشه همش توبغلم بخوابه یابازی کنه.من از امروز دارم بعد هر نوبت شیردهیش کولیک اید میدم 

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام 😍 

پسر من از دیشب موقع شیر خوردن گریه میکنه و نق میزنه بزور سینه رو‌میگیره صدای سشوار میذارم آروم میشه 

رفلاکس هم داره دارو میخوره  حالا اینا بخاطر رفلاکسه یعنی؟ 

نوک سینمم ی تاول ریز زده وقتی شیر میخوره ی دقیقه اول خیلی دردناکه 😥 امروز دوبار آد زدم بهش خوبه ب نطرتون یا چیز دیگه باید استفاده کنم؟ 

تو شدی 🌙من👶❤️
2731
سلام 😍  پسر من از دیشب موقع شیر خوردن گریه میکنه و نق میزنه بزور سینه رو‌میگیره صدای سشوار می ...

فکر کنم به خاطر ریفلاکسشه شیر نمیخوره وگرنه بچه همش دوست داره شیر بخوره مخصوصا کولیک اگه داشته باشه

اره حتما 40روز صبر میکنم،من 21روزه زایمان کردم هنوز هم هر روز چند قطره خونریزی دارم دیگه نمیدونم تا ...

فکر کنم تا 30 روزت دیگه برطرف شه لکه بینیت

نترس چیزی نمیشه بخیه هات بعد از چهل روز 😂 

زهرا جون چطوري؟ اقا اميد مث پسر من حسابي تكونده گوشتاي تنت رو يا نه😄 من كه بعد زايمان هنوز رو وزن ...

سلام سارا جون 

امید نگو بلا بگو 🤪غروب که میشه اینقدر غر میزنه به جونم 

سارا من پونزده روزم که رفتم 8 کیلو کم کرده بودم 

دیگه هفته بعدی چهل روزمه برم ببینم چقدر کم کردم 

من که کلا دور از جونتون گاو عمو حسن شدم 😂 😂 😂

امیدم دائم المک 😅 هیچ برنامه خاصی نداره شیرخوردنش

ولی خوبه با برنامه باشه 

مخصوصا واسه بچه تو که رفلاکس داره

2738
مث ماماي مركز بهداشت صحبت ميكني نكنه اون خام ت كرده😂😂😂 بنظرم شيرخشك واجبه بچه بخوره حتي روزي يه ...

😂 😂 😂 😂 

نه بابا زخم خورده ام که میگم 

نهال بچم الکی الکی شیرخشکی شد دیگه 

حیفه کسی که خودش شیر داره بچش رو محروم کنه

سلام سارا جون  امید نگو بلا بگو 🤪غروب که میشه اینقدر غر میزنه به جونم  سارا من پونزده ر ...

عاقا اينقد دوس دارم برم رو وزنه ببينم چقد شدم 😂 

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
به سلامتی. ایشالا زیر سایه پدرو مادر بزرگ بشه. اسمش چیه پسر گلمون؟

سلامت باشی گلی و همچنین نازنین خودت😘

اسمشو محمد پارسا گزاشتیم

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
به سلامتي انشالا كه قدمش خير باشه..سرفرصت بگو از دردات و اينكه اوج دردات چقد طول كشيد

زنده باشین مهربون از درد نگم براتون بلایی سرم اوردن رسما به .... خوردن افتادم

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
دخترا برا كوليك كسي قطره خارجي اينفاكول رو امتحان كرده؟ميگن معجزه ميكنه قيمت گرفتم٣٠٠ تومن..

ساراجون کولیک دوره داره 

بنظر من تو که تا اینجاشو رد کردی صبوری کن تا تموم شه 

اینقدر داروهای مختلف نریز تو معده بچه

2706