2752
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526590 بازدید | 57082 پست
سلام گلم لاپاراسکوپی فک کنم منظورته درسته؟ بهش کولسیستکتومی صفرا هم میگن ببین لاپاراسکوپی خیلییییی ...

https://uupload.ir/files/36qd_img-20210112-wa0010.jpg

خدایا هزاران بار شکرت،برای نی نی های توی راه و تموم چشم انتظار های نی نی(اللهم صل علی محمد وال محمد)
سلام خانما برام دعا کنید دردام شروع شده رفتم دکتر نامه بستری رو نوشت دعا کنید زایمان راحتی داشته باش ...

سلام خواهرگلم ایشالله ک بسلامتی فارغ شی ونینی خوشکلت وبغل کنی 😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالا که چیزی نیست .راستی اون مشکل کم خونی که تو بارداری داشتید خوب شد شاید از اونه که آزمایشات عدد ...

انشالله عزیزم. آره یکم بهتر شد، نمیدونم از چیه

حالا امروز عصر رفتم پیش یه دکتری برام یه آزمایش خون نوشت گفت اگه تو این آزمایشت مشکلی نبود دیگه دنبالش رو نگیر چیز خطرناکی نیست

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
نه گلم خطرناک نیست ولی میتونه نشونه عفونت پنهان باشه تو بعضی موارد هم برگشت عفونت کرونا یا ابتلا ب ...

ممنون عزیزدلم. اره امروز عصر هم که دکتر رفتم گفت میتونه به ۳دلیل باشه یکی مشکلات خونی، یکی ویروسی، و اون یکی مشکلات مفصلی و روماتیسم

که من فعلا هیچکدومش رو ندارم. دکتر هم گفت نگران کننده نیست، برام یه ازمایش خون نوشت گفت اگه این آزمایشت جوابش خوب بود دیگه نمیخاد دنبالش رو بگیری.

برای مشکل کبدم هم سیتی نوشت باید انجام بدم،تا ببینم چی میشه😣

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2731
ن لاپاراسکوپی نیس،گفت فعلا بیایید اینکار انجام بدید تا ببینم سنگ ها وارد مجرا شدن یا ن،اگه بشه عکس ن ...

متوجه شدم

من عملشو توضیح دادم که لاپاراسکوپی هست

بله خب طبیعیه درد داشته باشی

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
ممنون عزیزدلم. اره امروز عصر هم که دکتر رفتم گفت میتونه به ۳دلیل باشه یکی مشکلات خونی، یکی ویروسی، و ...

قربونت🌹 اره ازمایشتو بده به لطف خدا هیچی نیست

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
متوجه شدم من عملشو توضیح دادم که لاپاراسکوپی هست بله خب طبیعیه درد داشته باشی

ممنون عزیزم

خدایا هزاران بار شکرت،برای نی نی های توی راه و تموم چشم انتظار های نی نی(اللهم صل علی محمد وال محمد)
اینا قرار بود یه تعداد پسره لاکچری با تاریخ تولد۹/۹/۹۹ باشن نمیدونم چرا اینهمه کولی شدن. غصه نخور عز ...

😂پسر لاکچری.

الان پسرت آروم شده؟ازکی آروم شد؟

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  
اینا قرار بود یه تعداد پسره لاکچری با تاریخ تولد۹/۹/۹۹ باشن نمیدونم چرا اینهمه کولی شدن. غصه نخور عز ...

خب عزیزم براش دانلود کن

پسر منم صدای سشوارو دوس داره

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
سلام خواهرگلم ایشالله ک بسلامتی فارغ شی ونینی خوشکلت وبغل کنی 😍😍😍

سلام عزیز مرسی یک دنیا سپاس از دعای قشنگت 😘

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐

سلام خانما نی نی منم به سلامتی تشریف اوردن از دو روز پیش انقباض داشتم دو انگشت باز شده بود و با گزشت زمان و درد های وحشتناک امروز صبح به دنیا اومد عشقم😍😘

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
😂پسر لاکچری. الان پسرت آروم شده؟ازکی آروم شد؟

نه بابا الان۴۱ روزشه دیشب تا ساعت ۳ونیم گریه میکرد. الانم روی پام پستونک تو دهنشه خوابیده . میذارم زمین گریه میکنه. حالا یه قطره گرفتیم ببینیم اثر میذاره یا نه.

سلام خانما نی نی منم به سلامتی تشریف اوردن از دو روز پیش انقباض داشتم دو انگشت باز شده بود و با گزشت ...

به سلامتی. ایشالا زیر سایه پدرو مادر بزرگ بشه. اسمش چیه پسر گلمون؟

سلام خانما نی نی منم به سلامتی تشریف اوردن از دو روز پیش انقباض داشتم دو انگشت باز شده بود و با گزشت ...

به سلامتي انشالا كه قدمش خير باشه..سرفرصت بگو از دردات و اينكه اوج دردات چقد طول كشيد

مرا هزار اميد است و هر هزار تويي👨‍👩‍👧
2706