2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526541 بازدید | 57082 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انقباض داشتم نه اونقدر که بخان سرم های مسکن بزارن برام دوتا بیشتر حق ندارن که یکش خیلی اروم میکنه یکی دیگشم خوبه وقتی رفتم نزدیک دو سانت باز شده بود دهانه رحمم تا شب که تعداد انقباض بیشتر شد ولی اونقدری نبود زمین گیر بشم از درد یکیشون معاینه کردن گفتن سه سانت برام سرم مسکن زدن یکیش که همینجا تموم شد اون یکیشم که اثرش خیلی کمتر بود تو اوج درد گزاشتن و تموم شد اونوقت تازه دردام تازه شروع شده بودن که سرم ها تموم شدن وان رو پر از اب گرم کردن و به روغن ریختن توش یه ساعتی نشستم و معاینم کردن و گفتن همچنان پبشرفتی نداشتی من که داشتم از درد میمردم دردام بیشتر بیشتر میشد بهش گفتم نمیتونم صبر کنم برو دکترو صدا کن گفت نمیشه باید دهانه رحمت پنج سانت باز شه بعد دکتر میاد بنده خدا چقدر سرش داد زدم هیچی نمیگفت اخر معاینه کرد کیسه ابمو ترکوند و کفت ۵ سانت باز شد و رفت دنبال دکتر اپیدورال خدا ازش نگزره چقدر نفرینش کردم چندش اور ترین دکتر رو زمین بود که دیده بودم 

دکتر خودم همه مقدمات اپیدروال رو اماده کرده بود فقط منتظر اومدن اون لعنتی بود بعد از نیم ساعت اومده شروع کرده برام دوباره فرم خوندنو با اینکه خونده بودم و امضا کرده بودم خلاصه اومده آمپولا رو داره میچینه میشماره در حد سرعت حلزون من فقط التماسش میکردم سریع کاراشو کنه که یهو دیدم بچه داره میاد اونوقت ده سانت باز شده بود این لعنتی شروع کرده به امپول زدن من ۴ بار تلاش نا موفق و بی حسی کامل پا و شکم که نباید این طور بی حس میشدم و اعتراض دکترم خودشو کشید عقب اونوقت من با نیم بدن بی حس زور میزدم به کمک اون خانم و دو تا خانم دیگه بچمو بغل گرفتم بخیم نخوردم ولی بعد از زایمان جفت پهلو و پااام درد میکردن دکترم گفت از دکتر اپیدورال به رئیس بیمارستان شکایت میکنه 

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
2731
۴۱ هفته رو تموم کردم امروزم بیمارستان بودم گفتن ۴ یا ۵ روز دیگم وقت داری😐😐 بیمارستان بودم یه خانم ...

انشالا صحیح و سالم به دنیا بیاد 🌺🙏

حالا دیگه چند روز به جایی برنمیخوره 😜

انشالا صحیح و سالم به دنیا بیاد 🌺🙏 حالا دیگه چند روز به جایی برنمیخوره 😜

سلام گلی جون 

مرسی عزیز بالا نوشتم زایمانمو😄

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
نگمممم برااات از حالم😅 یه پسر جیغ جیغو خدابهم داده که پدرمو در آورده تابیداره باید همش تو بغل باشه ...

قربونت 

منم بد نیستم بجز یه مقدار بی‌خوابی و کمر درد و یکسره درحال شیر دادن یا تو بغل چرخوندن بچه و درد هموروئید 

🤪🤪🤪🤪

سلام خانما برام دعا کنید دردام شروع شده رفتم دکتر نامه بستری رو نوشت دعا کنید زایمان راحتی داشته باش ...

الهی😍😍😍بالاخره نوبت توام شد عزیزم

انشالا که زایمان خوبی داشته باشی 🙏🙏🙏🙏

الهی😍😍😍بالاخره نوبت توام شد عزیزم انشالا که زایمان خوبی داشته باشی 🙏🙏🙏🙏

گلی امروز زایمان کردم بسلامتی🥵🥵

سلام گلی جون  مرسی عزیز بالا نوشتم زایمانمو😄

آره خوندم 

آخه من چند روز یه بار میام تاپیک 

تابخاد صفحات عقب مونده رو بخونم و جواب بدم تا برسم به اتفاقای جدید طول میکشه 😂

چه بد بود اون اتفاقی که برات افتاد عزیزم 

ولی خداروشکر که بچه و خودت خوبین 

بهترین قسمتش این بود که بخیه نخوردی😂😂😂😂

الان هنوز اون درد پا و کمر رو داری یا دیگه برطرف شد؟ 

فکر کنم تا 30 روزت دیگه برطرف شه لکه بینیت نترس چیزی نمیشه بخیه هات بعد از چهل روز 😂 

وای کاش زودتر تموم بشه،من پریودیم 5روز بود جونم بالا میومد تا این 5روز بگذره،بخاطر نوار خیلی بدم میاد،دیگه کاپ قاعدگی گرفتم راحت شدم،الان بدبختی اینه بخاطر بخیه تا دو سه ماه نمیشه گذاشت،امیدوارم چیزی نشه😂

خدایا هزاران بار شکرت،برای نی نی های توی راه و تموم چشم انتظار های نی نی(اللهم صل علی محمد وال محمد)
2706