2752
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526541 بازدید | 57082 پست
بعد از زایمان 65کیلو شدم،شنیده بودم بالای 70اثرش درست نیست،ولی پیدا هم نکردم

من ک هیچ الان ۸۷ کیلوام موندم برا جلوگیری چ کنم

شوهرمم کله خرابه میگه نینی بعدی رو زود بیاریم میترسم بی خبر از من کاری کنه ک کار دستم بده

ایودی هم میترسم عفونت کنم 

قرص هم نمیشه بخورم بخاطر شیرم

موندم بخدااا

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه
سلام عسل بانو جون😍تبریک میگم خانوم، خداروشکر چشمت روشن  انشالا سالم و عاقبت بخیر و خوش قدم ب ...

قربونت برم زهرا جون مرسی عزیزم😘

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دلم تنگ شده بود واستون ولی نمیرسم بیام سایت از بس که این دخمل نق میزنه

سلام مهرسا جون

چه دلم تنگ شده واسه همتون

نصف شبا كه شب زنده دار هستيد حداقل يه سر بزنيد♥️

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
از کجا میدونی سیر نمیشه 🤔 وزنش چطوره؟  مک زدن دلیل کافی برای سیر نشدن بچه نیست  بچه منم ...

زهرا جون چطوري؟

اقا اميد مث پسر من حسابي تكونده گوشتاي تنت رو يا نه😄

من كه بعد زايمان هنوز رو وزنه نرفتم،تا اومديم خونه باتري وزنه خوابيده بود😂بهداشتم نرفتم..

برا شيردهي مگه هر موقع بچه تقاضا كرد نميدين؟چه نيم ساعت يكبار باشه چه سه ساعت! 

زود نرید سراغ شیر خشک  صبور باشید اگه وزن نگرفت یا مشکل دیگه ای بود شیرخشک بدین  اول سعی ...

مث ماماي مركز بهداشت صحبت ميكني نكنه اون خام ت كرده😂😂😂

بنظرم شيرخشك واجبه بچه بخوره حتي روزي يه وعده، البته من شيرم به تنهايي كفاف نميده سينه م خالي ميشه بچه گرسنه س،مجبورم كه بدم ولي مجبور هم نبودم بازم بنظرم لازمه 

بهتره تا چهل روزتون صبر کنید  نه اونقدرام دردناک نیست  البته خب همه مثل هم نیستن ولی ممک ...

برا من كه دهانه ش مسدود بود با مصيبت بازش كرديم البته يكي دو بار بيشتر  فرصت نشد انجام بديم خيلييييي دردناك بود

من ک هیچ الان ۸۷ کیلوام موندم برا جلوگیری چ کنم شوهرمم کله خرابه میگه نینی بعدی رو زود بیاریم میترس ...

منم اقام دوست داشت بچه بعدی هم زود بیاریم ولی خیلی زایمانم سخت بود فعلا منصرف شده،ایودی هم چون میخوام از کاپ قاعدگی استفاده کنم نمیشه،کاندوم هم قبلا خیلی دردم می گرفت الان دیگه نمیدونم

خدایا هزاران بار شکرت،برای نی نی های توی راه و تموم چشم انتظار های نی نی(اللهم صل علی محمد وال محمد)
من که چهل وسه روزه 

پس شما خیلی وقته زایمان کردین،انشالله بهتر باشید

خدایا هزاران بار شکرت،برای نی نی های توی راه و تموم چشم انتظار های نی نی(اللهم صل علی محمد وال محمد)
وااای چقدر استرس کشیدی. خداروشکر که خوبید. برای پسر منم دعا کن که سونوش مشکلی نداشته باشه.

اره بخدامردمو وزنده شدم چشم ایشالله به حق فاطمه زهرا گل پسرت صحیح وسالم باشه خدابدنده پسرشماچه مشکلی داره

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
تو تاپیکات دیدم در مورد کرونا تاپیک زدی  الهی بمیرم 😔 😔 الان چطوره  خودت خوبی عزیزم؟&n ...

خدانکنه فداتشم عزیردلمی اره خدابه بچم رحم کردکرونا نبودوسرماخوردگی بودبقران هرلحظه داشتم ازغصه اب میشدم وااای خدابه هیچ کسی نشون نده گل پسرشماچطوره اجی

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
الهی بمیرم 😔 😔 😔 خداروشکر 🙏 🙏 🙏  بلا ازش دور باشه انشالا 🌺 🌺 🌺

خدانکنه عزیردلم مرسی همچنین نی نی ‌شما❤️❤️

2706