2752
2734

کلا برا ویتامین خوردن خیلی تنبلم

میگید چه کنم

حس میکنم شیمیاییه و لازم نیس!!! 

اصلنم از شش ماه قبل اقدام نخوردمش

خانم هایی که میخوان سقط عمدی کنن، از من که خواهر کوچک شمام این حرفو بشنوید، نمیخوام اصلا اذیتتون کنم، خدا شرایطتونو بهتر میدونه، ولی قبل از سقط تو گوگل اینو سرچ کنید (سقط حنین تجربه گر خارجی) و ویدیو هارو ببینید، بعد تصمیم بگیرید. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

برای کسانی ک‌ کم خونی دارن واجبه

چون باعث نقص عصبی جنین میشه.

و‌جون‌در‌ایرات به خاطر تعذیه و‌ فرهنگ عذایی غلط اکثرا خانما کم خونی دارن

میگن جکاپ قبل بازداری و مصرف اسید فولیک واجبه.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

اسید فولیک که خب خیلی نیازه من سر هردو بارداریم خوردم، ولی اگه نمیخوری حداقل ببین تو چه مواد غذایی هست اونا رو مصرف کن

خدا جونم❤️ برای تمام چیزهایی که دارم اما آنها را نمی بینم شکرت🌹❤️
بعد از چندسال اقدام کردی

بعد از شش سال

خانم هایی که میخوان سقط عمدی کنن، از من که خواهر کوچک شمام این حرفو بشنوید، نمیخوام اصلا اذیتتون کنم، خدا شرایطتونو بهتر میدونه، ولی قبل از سقط تو گوگل اینو سرچ کنید (سقط حنین تجربه گر خارجی) و ویدیو هارو ببینید، بعد تصمیم بگیرید. 

به کوچولوت فک کن،از این به بعد به خاطر اون هرکاری میکنی

میگن تو بهشت 🏞یه ظرف بزرگ سیب زمینی سرخ کرده میزارن جلوت 🍟هربار که برمیداری یه فرشته دستتو ناز میکنه🧚‍♀️ میگه زیاد درست کردم 😍واسه ی خورشت هم نیست☺ با خیال راحت بخور😋😇 (جدید نیستم دوبار ترکیدم😒)
2706