2733
2739
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526032 بازدید | 57082 پست
من دو هفته معدم مشکل داره، بچه ها از شنبه حالم خیییلی بدتر شده، به شدت گاز داره و همش یه چیز قلمبه ت ...

چرا گفت تحمل کن و دارو‌نداد عجبا🤔

وقتی غذا میخوری تا نیم ساعت ۱ساعت بعدش دراز نکش 

اب بین غذا نخور 

تعداد وعده های غذاییت رو‌رو زیاد من مقدار غذات رو کم‌کن و‌قبل از اینکه سیر بشی دس بکش از خوردن 

یه قاشق بارهنگ‌تو‌یه لیوان عرق نعنا بجوشون بذار سرد بشه بخور 

بعد از هر وعده یه تیکه سیب گلاب بخور 

زنجبیل‌بریز رو‌اب یخ بخور 

اینا رو‌امتخان‌کن ببین کدومش حالتو‌بهتر میکنه

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
عزیزم بلاخره یه روز جامون برعکس میشه و من پسر دارم تو‌ دختر اونوقت زخمیم میکنی😂😂😂😂😍اخی! چه باحا ...

منم رو دوسال برنامه ریزی کردم

البته اگر بعدش لاغر بشم 🤪

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا گفت تحمل کن و دارو‌نداد عجبا🤔 وقتی غذا میخوری تا نیم ساعت ۱ساعت بعدش دراز نکش  اب بین غذ ...

نازگل جان اکثر چیزایی که گفتی انجام دادم اصلا فایده نداشته، فردا میرم مطبش دوباره 

منم رو دوسال برنامه ریزی کردم البته اگر بعدش لاغر بشم 🤪

انشالله ک موفق بشی و‌خدا بهت ی دخمل‌خوشمل چش سبز بده😋😍

من ک‌بلافاصله بعد از زایمانم هر‌چی ک‌وزن اضاف کردم‌کم‌میشه 

انگار میپره 😂😂😂

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
2728
من دو هفته معدم مشکل داره، بچه ها از شنبه حالم خیییلی بدتر شده، به شدت گاز داره و همش یه چیز قلمبه ت ...

من صبا امپرازول میخورم 

نازگل جان اکثر چیزایی که گفتی انجام دادم اصلا فایده نداشته، فردا میرم مطبش دوباره 

آخ عزیزم‌چقدر بد 

اره حتما برو 

بگو‌قابل تحمل‌نیس تا دارو‌بده انشالله بهتر بشی

انشالله ک موفق بشی و‌خدا بهت ی دخمل‌خوشمل چش سبز بده😋😍 من ک‌بلافاصله بعد از زایمانم هر‌چی ک‌وزن ا ...

قربونت عزیزم 

وای چشم سبزو خوب اومدی 😍🥰

خوشبحالت شما ک ماشالا خوش اندامی 

قدرشو بدون 🤪

2740
قربونت عزیزم  وای چشم سبزو خوب اومدی 😍🥰 خوشبحالت شما ک ماشالا خوش اندامی  قدرشو بدون ...

عزیزمی 

والا اینقدر دلم میخاد چاق بشم چاق هم بمونم 😂

انشالله شما بعد از زایمان مث من زود لاغر بشی 

من چاق بمونم 😉😂😍

من فقط تختشو پرسیدم .نمیدونم میخوای آدرس پیجارو بدم بهت خودت ببین

اگه اینستا باشه اینستا ندارم

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
ووووش خاله قربون پاپوشش😍😍😍😘😘چقدر نازه

😘😘😘😘😍😍😍مرسی خاهری😍

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
تقصیر شماست 😝😝😝😝

😂😂

عزیزم بلاخره یه روز جامون برعکس میشه و من پسر دارم تو‌ دختر اونوقت زخمیم میکنی😂😂😂😂😍اخی! چه باحا ...

خدایی یکی از یکی زرنگ تر هستین حالا دیگ مطمئن شدم این تاپیک ادامه دار خاهد شد،مامانای۱۴۰۰ رسپینا و فدرا اولین نفر دارن توش تبادل نظر میکنن که آره بارداریم😂😂