2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526031 بازدید | 57082 پست

دوستان درست تگ کردن همین دوستمون بود ک‌تست امینو‌شور داده بود مثبت بود و بستری شد 

همش تو فکرشم خدا کنه حال خودشو نینیش خوب باشه🙏🌷😞

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دو هفته معدم مشکل داره، بچه ها از شنبه حالم خیییلی بدتر شده، به شدت گاز داره و همش یه چیز قلمبه تو گلومه انگار، آب میخورم بالا میارم به دکتر گفتم شنبه گفت تحمل کن، آخه چه جوری میشه تحمل کرد، هیچی تو بدنم نمیمونه همینطور بیحال روی زمین افتادم. بچه ها شما دارویی برای معده زیر نظر دکتر استفاده می‌کنید؟ 

بچه ها شما استرس عفونت ندارید. من نمیدونم این ترشحات طبیعی هست یا نه از اول بارداری هست زیاده و زرد ...

منم دارم زیادم هست زرده ولی بو یا خارش اینا ندارم ،فردا نوبت دارم ب دکترم بگم ببینم چی میگه

بچه ها شما استرس عفونت ندارید. من نمیدونم این ترشحات طبیعی هست یا نه از اول بارداری هست زیاده و زرد ...

اگه بو و خارش نداری مشکلی نیست

ترشحات من سبز رنگ شده بود دکتر بهم کلوتریمازول داد گفت اپلیکاتور رو تا نصف وارد بدن می‌کنی

بعد یه هفته خوب شدم، لباس زیر هم اصلا نمی پوشم مگر برای بیرون

2738

سلام استارتر عزیز

منم به شدت دنبال گروه بارداری بودم متاسفانه پیدا نکردم که دیگه خودمون مامانای باردار یه گروه زدیم.

به آیدیم اگه دوست داشتید پیام بدید تا ادد شید در گروه

Kaatayoun

خدایا شکرت واسه این هدیه ی زیبایی که بهم دادی، شکرت که دخترمو بهم هدیه دادی.. بی نهایت ممنونتم معبودم برای نعمت های بی شمارت..
@alwaysloved     سلام عزیزم خوبی  چی شدی بیا خبر بده از خودت

سلام گلم ممنون ک ب یادم بودین

منم بیمارستان بستری هستم روزای پر از تنش رو میگذرونم 

دکترا میگن بارداری های در هفته های پایین قانونا ختم باید بشه

من قبول نکردم گقتم تا جایی ک بدنم تحمل کنه میخام نگهش دارم از چهارشنبه ک بستری بودم عفونت نداشتم الان یکم عفونت تو ازمایشم نشون داده 

لطفا همه ی مامانا برام دعا کنین

منم برای همتون بارداری اسون و بی خطری از خدا میخام و امیدوارم همگی شما نینی هاتون سالم و خوشگل و ناز بغل کنین

خدا جون هدیه تو ازم گرفتی راضیم به رضای خودت فقط بهم قدرت تحملش بده و یه نی نی ناز دیگه هم برام بفرس تا دلمو آروم کنه .خدا جون ممنونم که باز بهم نینی دادی خودت مراقبش باش.خاله ها میشه لطفا برای سلامتی نینیم ی صلوات مهمونم کنین
سلام گلم ممنون ک ب یادم بودین منم بیمارستان بستری هستم روزای پر از تنش رو میگذرونم  دکترا میگ ...

عزیز دلم انشالله ک خدا بخیر بگذرونه و‌نینی رو‌بهت ببخشه

الهی ک هم‌خودت هم نینی تحملتون زیاد باشه و‌برا هم بمونین🙏🙏

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
منم دارم زیادم هست زرده ولی بو یا خارش اینا ندارم ،فردا نوبت دارم ب دکترم بگم ببینم چی میگه

حالا من برعکس شمام ترشحات زرد رنگ ندارم چلی قسنت بیرون خارش و‌سوزش و گاهی هم‌سوزش ادرار دارم 

ازمایش کشت ادرار هم دادم‌مشکلی نبود 

این انقباضات که میگین چه شکلیه؟یکی بار رسم شکل توضیح بده

برا چند ثانیه کل شکم از بالا تا زیر شکم حالت سفت میشه  جوری ک‌بچه هم دیگه تکون نمیخوره 

اونی ک بچه خودشو یه طرف قلمبه میکنه ،با این فرق میکنه 

این کل شکم برا چند ثانیه سفت میشه و‌حالت گرفتگی داره ک‌ ب هر قسمتش دس بزنی سفته

اگر‌نا منظم باشه و درد نداشته باشه و‌در خد چند ثانیه باشه اشکال نداره ،رحم داره خودشو برا انقباضای اصلی اماده میکنه اما اگر‌خدایی نکزده با درد یا ابریزش همراه بشه یا خدایی نکرده منظم بشه ک‌مثلا هر نیم ساعت یبار مدادم تکرار بشه اونموقع خطرناکه 

سلام مامانا، من امروز رفتم غربالگری ان تی خداروشکر خوب بود، دکتر حدس زد دختر باشه    

بسلامتی عزیزم سالم‌باشه انشالله 🙏😍💖