2737
2739
عنوان

روش کراشه؟

165 بازدید | 14 پست

اسم فرضی می ذارم 

علی  اومد دید کلاسش نیست رفت جلو بعد برگشت یه نگاهی به نازنین کرد

یه روز دیگه دوباره داشتن با همکلاسی پسرش حرف می زدن برگشت نگاهی به نازنین  کرد 

تو گروه نازنین  یه صحبتی کرد متنی  علی خودجوش بعدش یه نظر سنجی درست کرد 

بعد یه دعوا رخ داد نازنین  پیام پسره ای که توهین کرده بود داد

مخاطب علی نبود ولی علی اومد ریپلاش کرد گفت اون تایم نتایج 50 50 بوده نمی تونستم پنالتی برگزار کنم که     

بچه ها علی روی نازنین کراشه ؟

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 

انگار کارتون های شبکه پویاست 😂

امروز  ۱۴۰۳/۲/۲۱❤آغاز تولد دیگری در من است . منه جدید‌🥰هرسال این روز یه یاد ماندنی را جشن خواهم گرفت و به خودمی بالم که منی جدید در خود ساختم .🌹دیگر حرف بقیه برایم ارزشی ندارد 💃💃 من می‌توانم 💃💃لالا لای لای لا💃💃💃💃💃💃امروز روز شروع ترک عادت های بد زندگی من هست 🫂🫂🫂🫂دیگر تو در ذهن من جایی نخواهی داشت A 🌱 روزی میرسه که میبینی من بهترینم 
انگار کارتون های شبکه پویاست 😂

چرا؟

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه نازنین توهم زده 

هر کی به هر کی نگاه میکنه که عاشق طرف نیست 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
به احتمال زیاد اره

ولی من فکر نکنم 

نه نازنین توهم زده  هر کی به هر کی نگاه میکنه که عاشق طرف نیست

متوجه نگاه هاش شدم 

چرا تو گروه بین اون همه ادم پشت بند پیام من نظر سنجی درست کرد و حتی ریپلا کرد مخاطب اون نبود 

2738
متوجه نگاه هاش شدم  چرا تو گروه بین اون همه ادم پشت بند پیام من نظر سنجی درست کرد و حتی ریپلا ...

عزیزم شدی مثل حبیب تو لیسانه ها چرا بین همه آدم اومد پیام من رو ریپ زد و جواب داد و ...

اگه واقعا روت کراش باشه از یه در دیگه وارد میشد ، واقعا یه ریپ زدن و هرز از گاهی یه نگاه کردن نشانه علاقه نیست  

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
2706