2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526032 بازدید | 57082 پست
واسه من شکمم با بارداری اولم هیچ فرقی نداره اون دختر بود این پسره فکر کنم فقط به بدن مربوط باشه

برامن فرق داشت خیلی واضح .دخترم پهلوم پر کرد پسرم از اول بیضی شکمم پهلو پر نمیشع 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه دیر نیست فقط استراحت زیاد داشته باش 

کلا کار خاصی جز کارای روزانم ندارم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
نه دیر نیست فقط استراحت زیاد داشته باش 

۵ شنبه هم دونفر مهمون خودمونی دارم که کار خاصی ندارم عین کارایی که برای خودمون میکنم رو برای اونام دارم ینی عین برنامه عادیمه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2728
کلا کار خاصی جز کارای روزانم ندارم

من کلا دو روزه آمپول زدم بهترم وگرنه تایک غذا میخواستم درست کنم خودشو یکم جمع میکرد مجبور بودم کار نکنم شوهرم همه کارا رو انجام میداد

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
آره همینطوره  من امروز رفتم بهداشت در طول اون بیست سی ثانیه که قلبشو شنید گفت سه تا حرکتم داشت ...

خب خداروشکر عزیزم😊😍

منم سونو که رفتم انقدر وول میخورد ولی من اصلا متوجه نمیشدم. پس انگار هنوزم زوده😑

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
خیلی بدجنسیییییین 🥺😭😭😭 صب کنید برم خرید همتونو زخمی میکنم 😂😅🤪😝

عزیزم بلاخره یه روز جامون برعکس میشه و من پسر دارم تو‌ دختر اونوقت زخمیم میکنی😂😂😂😂😍اخی! چه باحال میشه ها!!!

من که تا دوسالش بشه یکی دیگه میارم🤪🤪🤪

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
اها نه خیلی کوتاهه دوشنبه دیگه میخوام برم دکتر بهش بگم که دیر نیست؟

کوتاهه که عادیه

دیدی گرفت مثلا نیم ساعته اره خطرناک برو بیمارستان یا دکتر

نه دیر که نمیشه ولی زنگ بزنی بپرسی بهتره شاید آمپول داد برات

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2740
چی تختو کمد؟جنسش خوبه یعنی؟

من فقط تختشو پرسیدم .نمیدونم میخوای آدرس پیجارو بدم بهت خودت ببین

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  

این انقباضات که میگین چه شکلیه؟یکی بار رسم شکل توضیح بده

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  
شلام خاله ها ببینید پاپوشای دخترمو پسرای شما که از اینا ندارن اووووم😝😝😝😝😂😂😂

ووووش خاله قربون پاپوشش😍😍😍😘😘چقدر نازه

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
فدات عزیزم 😍  انشالا که یروز شیرینی اون لحظه رو میچشی که شوهرت شناسنامه رو بده دستت بازکنی بب ...

عزیزمی گلم روشنی بیاد تو زندگی وخودتون و بچه هاتون سالم باشی 🙏

خدا امید هیچکس رو نا امید نکنه🙏🌷

الهی ک گلپسر شما و همه نینی ها رو هم سالم و سلامت و با دلخوشی بذاره بغلمون😍🙏

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖