2733
2739
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526306 بازدید | 57082 پست
والا عزیزم ما هم درس خوندیم اما انقدر قشنگ حقوق میدن شوهر من با فوق لیسانس الکترونیک لوستر فروش خودم ...

عزیزم☹😔😔😔حق با تو هست. مملکته بی قانون همینه

خدا خودش رحم کنه بهمون

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عددpappaشما هم عددmom کمتر از یک هست. برای من چون کمتر از یک بود دکتر آسپرین نوشت. الان با لبتاب اوم ...

برای منم پایین بود اما دکترم چیزی نگفت، این سری رفتم ازش بپرسم اگر نیاز منم بخورم

سلام،من از دیشب تا الان انگاری توو کمام.من غربالگری دومم زده سندروم،مجبور شدم سل فری بدم،کسی مشکل من ...

من غربالگری اولم ریسک داشت دکتر برام سلفری نوشت، خدا را شکر جوابش خوب بود، دکتر من که اصلا آزمایش غربالگری دوم نمینویسه. انشالله برای شما هم همه چیز خوب میشه، این آزمایش ها فقط به آدم استرس میدن.

2728
۲و پونصد شد،آزمایشگاه آرژانتین.جوابش سه هفته دیگه میاد،خدا خودش بهم صبر بده.

عزیزم ایشالا بچت سالمه خواهرمن پنج ماهش بود سونو گفته بود بچت اصلا استخوان نداره یه تیکه گوشته سقطش کن اگه نکنی کم خونی داره تا هیجده سالکی باید هرسال خونشو عوض کنید بعد هیجده میمیره کاش الان پسرشو ببینی هفت سالشه ماشالا قدبلند ووزنش هم عالی 

اتفاقا میخواستم بزنم آذر و دی همینجا بمون🤗

سلام عزیزم 

منم انشالله ب لطف خدا بچم اواسط اذر ب دنیا میاد 

والا من ک ی تاپیک مامانای آبان و آذر ۹۹زدم کسی نیومد ولی من اومدم تاپیک شما😍

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
آره همینو بگو بیچاره شوهرامون تا عصر جون میکنن  بعد دکتر هر دقیقش انقده

عه شمام هستی 

ناقلا خب ما رو هم از تاپیک‌خودت تگ‌نیکردی میومدیم اینجا دیگه😂😉

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
2738
عه شمام هستی  ناقلا خب ما رو هم از تاپیک‌خودت تگ‌نیکردی میومدیم اینجا دیگه😂😉

😂😂😂آره عزیزم خیلی وقته اینجام 

باشه لینک میذارم بقیه هم بیان

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
سلام گلم چیشد؟ خبری ازت نشد بیا یه خبری بهمون بده

سلام عزیزم فعلا ۱ مرداد وقت آمینوسنتز دارم

برام دعا کنین لطفا

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏
سلام عزیزم  منم انشالله ب لطف خدا بچم اواسط اذر ب دنیا میاد  والا من ک ی تاپیک مامانای آ ...

بسلامتی عزیزم

جدا من ندیدم 😅

مهم دور هم بودنه 🥰

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99

بچه ها فقط منم که شبا خواب ندارم 😐

الان ساعت چهارونیمه و من تقریبا یه ساعته بیدارم

مغزمم تمایلی به خواب نداره 🙄

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
بچه ها فقط منم که شبا خواب ندارم 😐 الان ساعت چهارونیمه و من تقریبا یه ساعته بیدارم مغزمم تمایلی ب ...

مغزت برعکس کارمیکنه😂عزیزم تا میتونی بخاب چند ماهه دیگه باید با  خاب خداحافڟی کنیم😁

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
2706