2733
2734
عنوان

خواهر شوهرم دیروز با حرفاش نابودمون کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 2311 بازدید | 96 پست
ما قصد برداشتنش نداریم اصلا اصلا حتما بهش برمیگردونیم فقط توقعاتشون زیاده و لحنشون بد

دعوای مادر و ‌پسریه دخالت نکن

بعدا همه چی رو سر تو خراب میکنن

از من گفتن

من کاربر آش‌_رشته۳۹۳۴هستم،همونی که امضاش این بود:دختر قشنگم🙎🏼‍♀️شغلت💻پولت💵تحصیلاتت📚هرگز یه روز صبح بیدار نمیشن تصمیم بگیرن ولت کنن،بچسب به آرزوهات،باور کن پسرا جایی نمیرن💕(کاربر سال ۹۵)…من بخاطر نظر دادن تو یه تاپیک جنجالی تعلیق شدم!چون یه کاربر نامحترم به بقیه گفت گزارش بزنن فقط بخاطر اینکه فهم حرفمو نداشت:)توصیه‌ا‌م به شما اینه که دنباله‌رو بقیه نباشید و سعی کنید خودتون حرفا رو تحلیل کنید،بعد گزارش بزنید🌝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اینکه شما میخواید تنها باشید درسته 

اینکه بقیه نامردی کردن حق مادر فرزندی رو از همسر شما سلب نمیکنه هم هست 

همسر شما هر خدمتی به مادرش کرده نباید انتظار تشکر مادی داشته باشن 

ومادر همسرتون کارت شون رو خواستن طبیعیه چون نمی‌خوان دین کسی به گردن شون باشه

کاش شما قبل ازدواج قبول نمی‌کردید این سبک زندگی رو 

اگه به اینایی که گفتم منطقی فکر کنید و احساسی رفتار نکنید مطمئنا آرامش خودتون بیشتر میشه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

چرا شما انتظار تشکر دارین ؟؟؟

خوب مادرشو نگه داشته بایدم نگه میداشت ،

یکی هم کارت پیش شما بوده راضی نبوده مادرشوهرت ،باید بهش برگردونید که حلال بشه ،شوهرت نمیتونه بگه چون چند سال پیش من بوده میتونم تو حقوقش تصرف کنم

مادرشوهرت خودش حقوق داشته بعد شوهرت خرجشو میداده کارتش دست شوهرت بوده این چند سال

اونم سالها زندگی نکرده بچه هاشو بزرگ کرده بی زحمت که بچه بزرگ نمیشه عاقبتش شد این

من در میان اشتباهاتی که مرتکب میشوم در حال ساخته شدنم
کمک مالی میکردما ولی نمیتونم با کسی زندگی کنم .

منم در حال حاضر همینطورم نمی تونم بیشتر از دو روز کسی رو تو خونه ام تحمل کنم 

ولی اگه مادرم می بود رو چشمم نگهش می داشتم 

اول اینکه از 21سالگی ازش دور شدم و همیشه حسرت دیدنش رو داشتم 

دوم اینکه مادرم ذاتش طوری بود تا باهاش صحبت نمی کردی و مخاطب قرارش نمی دادی تو هیچ کاری نظر نمی داد ، حرف نمی زد 

2740
اینکه شما میخواید تنها باشید درسته  اینکه بقیه نامردی کردن حق مادر فرزندی رو از همسر شما سلب ن ...

دقیقا درسته ولی من همین الانم فوق العاده احساسی ام بازم میترسم بهش بگم بیا اینجا بعد دوباره بی احترامی و ... ، ما اصلا به پولش احتیاج نداشتیم فقط چند ماه بود که اونم انشالله جور بشه بدیم زیر دین نباشیم

دقیقا درسته ولی من همین الانم فوق العاده احساسی ام بازم میترسم بهش بگم بیا اینجا بعد دوباره بی احترا ...

یعنی این سالها که با شما بودن پول شون پس انداز کردن؟

چه عجیب

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

اون زن این همه سال تو کدوم خونه زندگی میکرده ؟

خونه ای که توش زندگی میکنید مال خودتونه؟

خدایا خودت کمک کن 🩵 | می‌دونی دیسیپلین چیه؟ وقتیه که خسته ای و می‌خوای ساعتتو خاموش کنی و بگیری بخوابی؛ اما بلند می‌‌شی و هرکاری که لازمه رو انجام می‌دی بعد میخوابی.دیسیپلین وقتیه که تو کاری رو که براش حس و حال نداری و توان انجامشو نداری، ولی باید انجام بدی رو هر طور شده انجام می‌دی. پس بعداً می‌تونی هرچیزی رو از زندگی می‌خوای به دست بیاری. دیسیپلین بزرگ ترین راز  برای رسیدن به هدفه. دنبال انگیزه نباش،دیسیپلین داشته باش.💪💚 | من اینجا ریشه در خاکم،من اینجا عاشق این خاک اگر آلوده یا پاکم،من اینجا تا نفس باقیست می مانم،من از اینجا چه می خواهم، نمی دانم،امید روشنایی گر چه در این تیره گی ها نیست،من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم،من اینجا روزی آخر از دل این خاک با دست تهی،گل بر می افشانم،من اینجا روزی آخر از سِتیغ کوه چون خورشید،سرود فتح می خوانم،و می دانم.تو روزی باز خواهی گشت🤎 | زیر مجموعه ی خودم هستم/مثل مجموعه ای که سخت تهی ست/در سرم فکر کاشتن دارم/گرچه باغ من از درخت تهی ست/عشق آهوی تیزپا شد و من/ببر بی حرکت پتوهایم/خشمگین نیستم که تا امروز/نرسیدم به آرزوهایم/نرسیدن رسیدن محض است/آبزی آب را نمی بیند/هرکه در ماه زندگی بکند/رنگ مهتاب را نمی بیند/دوری و دوستی حکایت ماست/غیر از این هرچه هست در هوس است/پای احساس در میان باشد/انتخاب پرنده ها قفس است/وسعت کوچک رهایی را/از نگاه اسیر باید دید/کوه در رشته کوه بسیار است/کوه را در کویر باید دید/گرچه باغ من از درخت تهی ست/در سرم فکر کاشتن دارم/شعر را، عشق را، مکاشفه را/همه را از نداشتن دارم...💛یاسر قنبرلو
2706