2733
2739
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526443 بازدید | 57082 پست
عددpappaشما هم عددmom کمتر از یک هست. برای من چون کمتر از یک بود دکتر آسپرین نوشت. الان با لبتاب اوم ...

نمیدونم ولی وزن جنین من نرمال بود 195گرم بود، تو قسمت هفته های بارداری نی نی سایت که میخوندم نوشته بود تو هفته 18باید 190گرم و 14سانت باشه 

نمیدونم ولی وزن جنین من نرمال بود 195گرم بود، تو قسمت هفته های بارداری نی نی سایت که میخوندم نوشته ب ...

خداروشکر

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منمم شنبه هم اکوی قلب جنین دارم هم سونو آنومالی.برای شما خود دکترتون تو یه روز نوشته هر دو رو انجام ...

انشالاه که مشکل نداشته باشه به حق فاطمه زهرا

مال من و دکترم دوتاشو نوشته ۱۸ هفته برا یه روز وقت گرفتم

بسلامتی و دل خوش انشالا قربون تو برم 😘خوبه😍 منتظرم تکوناش بیشتر بشه حس کنم  تو فیلمای سونوگ ...

ای جوووون دلم😍😍😍😘😘پس آتیش پاره ای هست😍😍😍😍 سونوت عکس نداره بفرستی؟؟

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2731
عزیزم هزینه آزمایشت چقدر شد؟من ۴۵۰گرفتن امروز دهنمون باز موند یعنی یه آزمایش خون انقدر

منم دقیقا۴۵۰. تعجب نکن☹☹ آنومالی هم زنگ زدم پرسیدم گفت۳۳۰

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
من آزمایش خونم 310تومن شد   سونوی آنومالی هم چون 4بعدی برام نوشته بود 450تومن شد  ق ...

اصلا وضع خیلی خرابه..

آره دیگه چهارصد پونصد تومن پول نیست..

اوه اوه یه وام لازم داریم

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
منم دقیقا۴۵۰. تعجب نکن☹☹ آنومالی هم زنگ زدم پرسیدم گفت۳۳۰

😐😐چرا اینجوری شده؟اونا که ندارن چیکار کنن اصلا انصاف نیست

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
😐😐چرا اینجوری شده؟اونا که ندارن چیکار کنن اصلا انصاف نیست

هرجا هرچی دلشون بخاد میگیرن، حالا تهران که فکر کنم گرون ترم باشه. آدمم مجبوره بخاطر بچش همه اینا رو انجام بده☹

2740
هرجا هرچی دلشون بخاد میگیرن، حالا تهران که فکر کنم گرون ترم باشه. آدمم مجبوره بخاطر بچش همه اینا رو ...

آره بخدا انجام میدی یه جور استرس میدن بهت انجام نمیدی یه جور

فکر کن شوهرم دوروز که تا غروب کارکنه میشه 450  بعد دکتره یه ربع کارکرد شد 450 😒😒😒😒

آره همینو بگو بیچاره شوهرامون تا عصر جون میکنن 

بعد دکتر هر دقیقش انقده

فکر کن شوهرم دوروز که تا غروب کارکنه میشه 450  بعد دکتره یه ربع کارکرد شد 450 😒😒😒😒

عزیزدلم😁😁😊 خدا بزرگه. ولی خب اونا هم درس خوندن خیلی زحمت کشیدن🙈😂😂

آی غزل داری میری رو اعصابم ها😡😡😡😂😂😂 مگه شوهر من و تو زحمت نمیکشن 🙄🙄🙄

وای جیگر اعصابت😂چرا عزیزم میکشن😥😥😥

عزیزدلم😁😁😊 خدا بزرگه. ولی خب اونا هم درس خوندن خیلی زحمت کشیدن🙈😂😂

والا عزیزم ما هم درس خوندیم اما انقدر قشنگ حقوق میدن شوهر من با فوق لیسانس الکترونیک لوستر فروش خودم با لیسانس مامایی نون خور بهداشت بودم انقدر اذیت کردن عطاشو به لقاش بخشیدم تا قبل بارداری هم بیمارستان بودم باورت نمیشه واسه کارانه کرونا صد هزار تومان ریختن😏😏😏 تو این مملکت فقط یسریا خوب میخورن هر درسیم به درد نمیخوره 

من که دلم خونه از این استخدامیاااا

2706