2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526723 بازدید | 57082 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم تهرانم عزیزم ادرس داروخونه رو میدی لطفا

من یه بسته داشتم از این قر‌ص شما گفتین پیدا نمیشه دوباره رفتن داروخانه دیدم داره

عزیرم بازار مبل یافت اباد رو که بلدی میره به یمت ازادی بزرگرا ایه سعیدی  رو نقشه بزن داروخانه شبانه روزی مشیری کنار  درمانگاه مشیری 

عزیزم هزینه آزمایشت چقدر شد؟من ۴۵۰گرفتن امروز دهنمون باز موند یعنی یه آزمایش خون انقدر

من آزمایش خونم 310تومن شد  

سونوی آنومالی هم چون 4بعدی برام نوشته بود 450تومن شد 

قربونت برم این دوره زمونه از هیچی نباید دهنت باز بمونه 😞

عزیزم مبارکه ،ایشالله صحیح و سالم بغلش کنی

قربونت برم 💖

همچنین شما عزیزم 🌹🌹🌹

انشالا خدا دختر کوچولوتو حفظ کنه، این بار هم بارداری بی خطر و راحتی داشته باشی صحیح و سالم بیاد بغلت 

انشالا  😍😍😍

ان تی من ۲.۴ شده بود همه با ریسک پایین زده بود دکترم برام سل فری نوشت .اونم خدا رو شکر مشکلی نداشت .اما دکترم گفت دیگه غربالگری دوم لازم نیست بدی چون سل فری انجام دادی اما اکوی قلب رو باید انجام بدم شنبه هم اکوی قلب هم هم انومالی استرس دارم دعا کنید مشکلی نداشته باشه

برای من نه عزیزم  آسپرین خون رو رقیق میکنه چرا باید بنویسه؟ 🤔

عددpappaشما هم عددmom کمتر از یک هست. برای من چون کمتر از یک بود دکتر آسپرین نوشت. الان با لبتاب اومدم شب عکس غربالگریمو میذارم البته برای من فربالگری اولم اینجوری بود. تو نت نوشته بود باعث میشه جنین کم وزن بگیره

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
ان تی من ۲.۴ شده بود همه با ریسک پایین زده بود دکترم برام سل فری نوشت .اونم خدا رو شکر مشکلی نداشت . ...

منمم شنبه هم اکوی قلب جنین دارم هم سونو آنومالی.برای شما خود دکترتون تو یه روز نوشته هر دو رو انجام بدید؟

برای منم دعا کنید همه چیز خوب باشه.

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
آره واقعا😂😂چقدر راحتن توش آره عزیزم حالم خییییلی بد بود از اولش،خونم هم خیلی خیلی دور بود از ماما ...

بسلامتی و دل خوش انشالا

قربون تو برم 😘خوبه😍 منتظرم تکوناش بیشتر بشه حس کنم 

تو فیلمای سونوگرافیش اینقدر ورجه وورجه میکنه اونوقت من هیچی حس نمیکنم 😂😂

2706