2733
2739
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526443 بازدید | 57082 پست
جات خالی امروز به مراد دلم رسیدم😂😂توام بخور هیچی نمیشه

نوش جان عزیزم،انشالله منم امروز بهشون میرسم😂

خدایا هزاران بار شکرت،برای نی نی های توی راه و تموم چشم انتظار های نی نی(اللهم صل علی محمد وال محمد)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانوما  من دیروز ان تی رفتم ان تی ۲.۵ شد  دکتر برام آمینو سنتز نوشت😭خیلی نگرانم ...

سلام گلم چیشد؟ خبری ازت نشد

بیا یه خبری بهمون بده

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2731
2740
سلام،من از دیشب تا الان انگاری توو کمام.من غربالگری دومم زده سندروم،مجبور شدم سل فری بدم،کسی مشکل من ...

بچتون اصلا مشکل ندارع فقط میخان پول بگیرن

چن سالتونه؟ رابطه فامیلی دارین؟ ان تی سونو چن بود؟ ازمایش اول غربالگری ریسک چن بود؟

حالا که مُد شده ...!!کاربر سال 92 هستم..   
بچتون اصلا مشکل ندارع فقط میخان پول بگیرن چن سالتونه؟ رابطه فامیلی دارین؟ ان تی سونو چن بود؟ ازمایش ...

غربال اولم همش ریسک پایین بود.ان تی ۱و نیم.سنم ۲۹.ازدواجمونم فامیلی نیس.ولی غربال دوم زده سندروم ۱ به ۸۰.خدایا خیلی عددش ریسکش بالاس

غربال اولم همش ریسک پایین بود.ان تی ۱و نیم.سنم ۲۹.ازدواجمونم فامیلی نیس.ولی غربال دوم زده سندروم ۱ ب ...

خواهر من 1 به 100 بود گفتن امنیو ، حاضر نشد انجام بده الانم پسرش سالمه، اصلاا نگران نباش جواب سل فری میاد میگ سالمه، چقدر شد ازمایش سل فری؟

حالا که مُد شده ...!!کاربر سال 92 هستم..   
خواهر من 1 به 100 بود گفتن امنیو ، حاضر نشد انجام بده الانم پسرش سالمه، اصلاا نگران نباش جواب سل فری ...

۲و پونصد شد،آزمایشگاه آرژانتین.جوابش سه هفته دیگه میاد،خدا خودش بهم صبر بده.

۲و پونصد شد،آزمایشگاه آرژانتین.جوابش سه هفته دیگه میاد،خدا خودش بهم صبر بده.

ایناواقعاهمش الکیه غصه نخور دوست خوبم🥰واسه خواهرمن گفتن سربچه کیست داره بچگی اینقدغصه خوردآلان سالمه بچش هزارماشالله یه جیگریه که نگو اینافقط می‌خوان پول بگیرن ازآدم

ایناواقعاهمش الکیه غصه نخور دوست خوبم🥰واسه خواهرمن گفتن سربچه کیست داره بچگی اینقدغصه خوردآلان سالم ...

از خدا میخوام که هیچ مادری رو اینجوری امتحان نکنه،من ۴ ماه بخاطر ویار شدید سرم تراپی شدمو تا خود مرگ پیش رفتم،بعدش مشکل افت وزن شدید و سیاتیک شدید پا شدم،الان که برگشتم به خونم باید حالام از شدت استرس بمیرم.بخدا هیچی نفهمیدم از بارداری جز عذاب

از خدا میخوام که هیچ مادری رو اینجوری امتحان نکنه،من ۴ ماه بخاطر ویار شدید سرم تراپی شدمو تا خود مرگ ...

ای جانم غصه نخوریااسترس خودش باعث میشه بچه کولیک بگیره یعنی وقتی دنیااومدیک سره بی قراری کنه بیخیال توکل داشته باش بخداانشالله درست میشه 

2706