2733
2734
عنوان

دلم گربه میخاد ولی وسواس دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 741 بازدید | 76 پست

یکی از اقوام بدنش خارش زیاد داشت رفت دکتر بش گفتن ویروس سگو گربس

ب احتمال زیاد تو بچگیش (دهه ۶۰)ک تو کوچه بازی میکرده دستشو ب چیزی اشغالی زده ک سگو گربه رفتوامد داشتن یعنی اینا اصلا تو خونشون سگو گربه نداشتن ک

ز دست دیده و دل  هر دو فریاد ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اولا اون حیوونه و شما انسانی و شرایط روح و جسم و بیماریها مختلفن دوما به نظر من اوردن حیوون توی محی ...

تنهاییمو من میخام با حیوون خونگیم ک مثل بچم میشه پر کنم

گربه اگه گرفتی اول بده چکاپ اش کنه دامپزشکی و مشکلاتش رو حل کنه از جای خوب و مطمئن هم بگیر خیلی خرج ...

من اوکیم تا ماهی سه ملیونم خرجش کنم.وسواسمو نمیدونم چیکار کنم.کثیف کاری ندارن؟

من اوکیم تا ماهی سه ملیونم خرجش کنم.وسواسمو نمیدونم چیکار کنم.کثیف کاری ندارن؟

الان که این تاپیک رو دیدم متوجه شدم تفاوت حال دخترم رو قبل گربه تا بعد گربه چه طوری بوده قبلا خیلی از تنهایی بی تابی می کرد داداش و آجی هم داشت ولی باز بهونه می آورد بعدها با این زبون بسته راحت بود چون جز محبت چیزی ازش نمی دید نظافت اش معمولیه اگه خیلی سخت بود این همههههه مردم گربه نداشتن این دو دلی تون هم یه حالت وسواس داره به نظرم بخر یه مدت نگه دار امتحان کن نخواستی هم ردش کن ولی مطمئنم خوش ات میاد من اول مخالف ۱۰۰٪  بودم دیگه اینقد اصرار و فشار و قبول کردم ولی بعد دیدم چقدر خوبه اتفاقن و چه حیوون دوست داشتنی و مهربونیه حرفاتو متوجه میشه خودشو لوس می کنه خلاصه الان یه کلی خودم بهش وابسته شدم .... دلم نی سوزه براش ....خیلی 

الان که این تاپیک رو دیدم متوجه شدم تفاوت حال دخترم رو قبل گربه تا بعد گربه چه طوری بوده قبلا خیلی ا ...

اره واقعا از ته عمق وجودم تنهام.

از کجا بخرم ؟به کجا ردش کنم؟

اره واقعا از ته عمق وجودم تنهام. از کجا بخرم ؟به کجا ردش کنم؟

ولله تو دیوار .... باید بگردی .... قبل اش هم دکتر چکاپ اش کنه .... مواظب باش،گولت نزنن تا دستت نرسیده پولی ندی به کسی چون خیلی کلاهبرداری می کنن توی این صنف ها .... 

2706