2733
2734
عنوان

علت این استرس و اضطراب چیه اخه

129 بازدید | 11 پست

نزدیک ب پر هستم شاید از اونه

ولی یه بحث کوچیکم با همسرم داشتم از بعدش استرس شدید اومده سراغم اشتیم کردیم این هنوز هست

میزنه ب دستم ب پشت کمرم درد عصبی

راهی هست بهتر شم؟با روانشناسم وقت گرفتم برم

تا اومموقع چیکار کنم

برو هوای آزاد قدم بزن توی خونه هم آهنگ بذار برقص یوگا هم خوبه دوش آب سرد، و خواندن قرآن. همشون آرومت میکنن😍

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم خیلی اضطراب دارم دارم قرص میخورم 

بهتون فشار عصبی اومده 

نفس عمیق بکشید ۵بار از انگشت شست شروع کنید تا انگشت کوچیکه پنج تا پنج تا نفس بکشید بعد هم کف دستت فشار بده پنج تا نفس عمیق بکش برای دست راست هم همینطور

لاحول ولا قوه الا بالله هم بگید خوبه

من که وسواس هم دارم خیلی درد بدیه

خیلی بده حالم  تا الان نخوابیدم دعا کم واسم🌺

خوب میشی صلوات بفرس آروم میشی❤️

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍

احتمالا دردهای سایکوسوماتیک هست ، ممکنه گهگاه تجربه مشکل گوارش رو هم داشته باشید مثل سوزش معده تهوع دلپیچه ، بهتره از کسی که تو این زمینه تخصص داره کمک بگیرید . اگه نتیجه نگرفتید یه روانشناس معرفی می کنم که تو این زمینه کارش خوبه به نام مرتضی داداشی . کافیه پیام بدید بگید وقت مشاوره می‌خواهید ، راهنمایی کامل میکنن .

۰۹۱۰۲۹۷۰۷۹۰