2737
2734
روزی 10 تا بزن بدنت کم کم عادت میکنه من اون اوایل که خریدم همون بار اول از پسش بر نیومدم از بس سنگین ...

واوو چ عالییی

پس همین جادویی بگیرم؟ عکسشو میتونی نشونم بدی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۵ دیقه حلقه زدم ی طرف پهلوم‌ اندازه ی کف دست یه ور دیگش نصف کف دست رونم دوتا کف دست کبودددد شده ینی ...

آره خیلی درد داره و کبودم میشه منم تا یکی دوهفته شبا نمیتونستم بخوابم ولی الان عادیه ن درد ن کبودی

منم ورزش و رژیم دارم ولی شکممو میخام سریع اب کنم همه میگن حلقه اب میکنه

اره خب منم خیلی راحت تونستم اب کنم ،کمه کم روزی بیس دقیقه رو میزدم یه ماهه ۷ کیلو کم شد کلا بدنمم جمع تر و خوش فرم تر شد 

2728
اره خب منم خیلی راحت تونستم اب کنم ،کمه کم روزی بیس دقیقه رو میزدم یه ماهه ۷ کیلو کم شد کلا بدنمم جم ...

من سه ماهه خودمو کشتم لاغد شدم نزدیک ۱۵ تا کم‌کردم هنوز ۱۵ تا مونده🙃 دوسایز باید کم کنم حلقع میکن سریع سایز کم میکنه

2738
واسه من حلقه م از این معمولیای تن زیب بود نمیخواد خیلی ام هزینه کنی ی چیز ساده بگیر اهنگ بذار انرژی ...

تاثیر داره خب ساده هاش من میخام تو سه ماه دو تا سه سایز کم‌کنم با حلقه البت روزی روساعتم ورزش دارم رژیمم دارم ولی لعنتی سایزم کم نمیش

با حلقه میخام تا سه تا کم کنم 

من سه ماهه خودمو کشتم لاغد شدم نزدیک ۱۵ تا کم‌کردم هنوز ۱۵ تا مونده🙃 دوسایز باید کم کنم حلقع میکن س ...

اره من ی ماهه بدون هیچ رژیم غذایی خاصی این مقدار کم کردم خیلی راحت برنجمو میخوردم هفته یی ی بار دسر و کیک میخوردم ولی خب نتیجه م گرفتم اگ رعایت میکردم بیشترم نتیجه میداد عالیییییه حتمن انجامش بده تو میتونی  میتونی دو تا ده دقیقه در روز بزنی و استراحت بدی بینش

تاثیر داره خب ساده هاش من میخام تو سه ماه دو تا سه سایز کم‌کنم با حلقه البت روزی روساعتم ورزش دارم ر ...

پیاده روی رو در کنار حلقه داشته باشی تاثیرش چند برابره همیشه قبل اینکه حلقه رو شروع کنی بدنتو گرم کن ممکنه کمر درد بگیری سعی کن یکم نرمش کنی و حرکات کششی انجام بدی بعدش حلقه بزن خیلیییی تاثیر داره حتمن به اون چیزی ک میخوایی میرسی تلاش کن واسش و بدون روش درستیو انتخاب کردی

پیاده روی رو در کنار حلقه داشته باشی تاثیرش چند برابره همیشه قبل اینکه حلقه رو شروع کنی بدنتو گرم کن ...

اره پیاه روی نمتونم برم(تو شهرستانم سخته برام رفتن بیرون همه اشنان) بجاش میرقصم تو خونه طناب و دمیل و ورزش با برنامه هم انجام میدم

تا الان ک خوب کم کردم از این به بعدشو میخام با سایز کم کردن پیش برم ک حلقه کمکم میکنه😁😉

2706