2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از این معنولیا داشتم ی ماه مداوم میزدم ۷ کیلو کم کردم فدات شم میتونی در کنارش پیاده روی ام کنی خیلی نتیجه میده هردو در کنار هم خیلی ام توی غذاها مراعات نکردم منظورم اینه مهم‌نیس مدلش چیه از این ساده های تن زیب میتونی بگیری حدودا ۳۰ تومنه فک کنم ولی سنگینن نتیجه میده

2731
2740
من از این معنولیا داشتم ی ماه مداوم میزدم ۷ کیلو کم کردم فدات شم میتونی در کنارش پیاده روی ام کنی خی ...

منم ورزش و رژیم دارم ولی شکممو میخام سریع اب کنم همه میگن حلقه اب میکنه

زیادی سنگین نیس خب؟ میترسم نتونم بزنم؟ یدونه بود هلاهوپ‌فک کنم ۸۵۰ گرم بود 

روزی 10 تا بزن بدنت کم کم عادت میکنه من اون اوایل که خریدم همون بار اول از پسش بر نیومدم از بس سنگین بود ولی الان انقدری عادت کردم که روزی 500 تا میزنم😁😁

یہ مورچہ افسردگے میگیرہ😪 ازش مے پرسن چتہ ؟ مے گہ :هفت سال عاشق یکے بودم آخر فهمیدم چایے خشکہ😭😂  

۵ دیقه حلقه زدم ی طرف پهلوم‌ اندازه ی کف دست یه ور دیگش نصف کف دست رونم دوتا کف دست کبودددد شده ینی میگم کبود یچیزی تو مایه های سرمه ای ب هرکی نشون دادم ترسید😑😑😑😑😑😑کمرمم کوفته شده اصلا نمیتونم تکون بخورم 

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
اونایی که حلقه میزنین کمرتون درد نمیگیره؟؟؟

نباید مداوم بزنی میتونی ی ربع صب بزنی ی ربع عصر در حالت کلی نباید درد بگیره یا دارن اشتباه میزنن  ک باید درست کنن روششونو ک درد میگیره یا کمر درد دارن ک باید متوقف کنن حلقه زدن رو

2706