2737
2734

خدای بزرگ و مهربونم تنها تورا میپرستم تنها تو لایقه پرستشی دوستت دارم بابته همه ی زندگیم بینهایت شکرت😍😘شکرت که پررزق و روزی هستیم شکرت که سلامتی دادی شکرت که حاله دلمون خوبه و شکرت که نیازهامونو به راحتی برطرف میکنی😍💕💕💕💕 

هییییچ آقایی توی تاپیک های من شرکت نکنه، نظر هم نده،در خواست دوستی هم نده ،بدونید از آقایون نینیسایتی حالم بهم میخوره🤮

خدایااا شکرت بابت تن سالمم

بابت  دندون درد

بابت گلودرد و تب شدید

بابت بی پولی

بابت بیخوابی 

بابت این همه فشار کار و زندگی و دلتنگی 😍

خدایا مرسی کع ۱ ساعت دیگه باید برم شب ساعت ۱۰ بیام خونه 🤩😍

خدایا ممنون بابت آرامشی که دارم ممنون

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایا شکرت که فرصت بیداری  یک روز دیگر را به من هدیه دادی 🤲❤️

خدایا شکرت بخاطر وجود ارزشمند عزیزانم 🤲❤️

خدایا شکرت که استارتر را مسبب شکرگزاری ما قرار دادی سلامتی و حال خوب نصیب او بگردان🤲❤️

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
2728
عزیزم تو این تاپیک قراره حس خوب منتقل کنیم  ناله ممنوع😁

پس من به خدا نگم به چه شخصی بگم ؟!

بابا ما داریم، زحمت می کِشیییییم 

چرا هیشکی گردن نمیگیره 

اَیی خِدااااااااااااا

خدایا شکرت که فرصت بیداری  یک روز دیگر را به من هدیه دادی 🤲❤️ خدایا شکرت بخاطر وجود ارزشمن ...

ممنون از دعای خوبت😍الهی خوش و عاقبت بخیر باشی عزیزم😍خدایا ممنونم وشکرت بخاطر بنده های خوبت😍

هییییچ آقایی توی تاپیک های من شرکت نکنه، نظر هم نده،در خواست دوستی هم نده ،بدونید از آقایون نینیسایتی حالم بهم میخوره🤮
2738
خدایا شکرت  بابت تمام مریضی هایی که دارم  جونم واست بگه  مشکل گوارشی  سنگ کل ...

همه مریضی دارن .من خودم اگه بخوام تز بدبختی و مریضی لیست کنم برات انتها نداره ، ولی بیا جنبه مثبتو ببین 

ممنون از دعای خوبت😍الهی خوش و عاقبت بخیر باشی عزیزم😍خدایا ممنونم وشکرت بخاطر بنده های خوبت😍

متشکرم عزیزم دلخوش و سلامت باشید ❤️✨

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍