2737
2734
عنوان

میشه بیاید امروز دعوا کردیم

322 بازدید | 49 پست

مامانم منو خواهرامو نهار دعوت کرد امروز دیشب به شوهرم گفتم گفت نمیخاد بری من امروز زنگ زدم اجازه بگیرم گفت برو ، منم اومدم حالا غروب بهش پیام دادم که کجایی کی میای خونه گفت به تو ربطی ندارد کجام گفتم چرا گفت حرف منو گوش نکردی رفتی آنقدر بمون خونه مامانت ور دل خواهرات بمون تا بپوسی  

گفت لازم نکرده بیای خونه 

نیم ساعت بعدش زنگ زد کجایی من موندم پشت در گفتم بیا کلیدو ببر (شوهرم کلید نداره چون مستاجریم صاحب خونه ی کلیدداده اونم دست منه دیگه ازروش نزدیم) 

گفتم عصبیه بزار برم پیشش حرف بزنیم بچه هام موندن پیش مامانم من با شوهرم رفتم خونه ، شروع کرد گفت چرا چادر سرت نیست سه تا سیلی زد بهم جوری که واقعا گوشم زنگ زد ، واقعا مونده بودم چی بگم گفتم تیپم چشه چادر سرنمیتونم سر کنم مانتوم که بلنده (چندروز پیش گیرداده بود بیخودی چادر سرکنم دوروز سر کردم دیدم نمیتونم گذاشتم کنار )

گفت من دلم نمیخاد با خانواده تو رفت آمد کنم ولی بخاطر دل تو مجبورم دلم نمیخاد یه کارایی رو انجام بدم بخاطر دل تو انجام میدم 

گفتم چه ربطی داره میگه توام باید بخاطر من چادر سر کنی 

،

،

،مامانم زنگ زد که بچه ها گریه میکنن بیا ، ی دست لباس براشون برداشتم که برم گفت اگه رفتی دیگه حق نداری بیای قلم پاتو میشکونم ، یا چادرتو سرت کن برو بچه هارو بیار یا اگه رفتی حق نداری برگردی تو این خونه هرجا بشینم آبروی مامانتو میبرم میگم تو زندگیم داره دخالت می‌کنه 

منم کلیدو دادم بهش گفتم واسه خودت چرت و پرت حرف نزن میرم برمی‌گردم گفت چادر سرت کن گفتم نمیتونم گفت اینجوری رفتی دیگه برنگرد 

منم وسایل برداشتم اومدم نمیدونم الان چی میشه چیکارکنم 

دوتا بچه کوچیک دارم نمیدونم چیکارکنم به نظرتون اگه پای طلاق باز بشه بچه هامون میتونم ازش بگیرم؟

مادر نداره یه پدر و برادر و پدر بزرگ و ۴تا عمه داره 

زندگیشون تعریفی نداره، نمیدونم اگه پای طلاق بکشه بچه هارو نتونم بگیرم چیکارکنم بچه هامون نمیتونم دست اونا بسپرم خیلی سنگ دلن 

کسی هست راه های طلاق و حضانت بچه رو بدونه بهم توضیح بده ؟  به نظرتون ازین بحثمون با داداش بزرگم صلاح مشورت کنم ؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چرا میزنی بیرون از خونت مگه خونه تو هم نیس 

اصلا چرا مردا نزنن‌  بیرون 

بش بگو مشکل داری هرررری

برو درووانکرد بزن پلیس آدم بشه

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
چرا میزنی بیرون از خونت مگه خونه تو هم نیس  اصلا چرا مردا نزنن‌  بیرون  بش بگو مشکل ...

من اومدم پیش بچه م دیدم هی منو میزنه اومدم دیگه صبر نکردم بحثمون بالا تر بره 

2740
برای دلت آرزوی آرامش میکنم عزیزم.. کاش وقتی آدم نیستن ازدواج نکنن که یکنفر دیگه رو هم بدبخت کنن

واقعا حرفت اشکمو در آورد من فقط بخاطر بچه هام میترسم اگه بچه هام نبودن طلاق میگرفتم

2706