2752
2734
عنوان

میشه بیاید امروز دعوا کردیم

| مشاهده متن کامل بحث + 325 بازدید | 49 پست
خیانتم ازش دیدی؟؟  جوابش چی بود  بعضی وقتا دست خودش نیست شاید ببین شوهر منم همینه مثلا م ...

نه من مطمعنم خیلی دقت کردم سه سال من چشمم روش بوده و الان مطمعنم ، یه جورایی هم حس تحریکی داره صورتش داغ می‌کنه و چشماش برق میزنم ، خیانت نکرده بهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوسش داشتم عمش منو دید خوشش اومد اومد به مامانم گفت که بریم دختر پسر هم دیگه رو ببینن پسندیدن بیایم ...

چی بگم شما باهاش زندگی کردی ولی رفتاراش به خاطر بد دلیشه که به هیچ کس اعتماد نداره عزیزدلم فکرکن وتصمیم بگیر کاری نکن پشیمون بشی ایندتو قشنگ ببین بسنج بعد 

ایشالاع موفق باشی و به ارامش برسی

به نظرتون با داداش بزرگم صحبت کنم ؟ به مامانم بگم ؟

حتما به برادر و مادرت بگو نزار فکر کنه پشتیبان نداری. اصلا به برادرت بگو زنگ بزنه بهش تهدیدش کنه که چرا دست روت بلند کرده

دردی که تو رو نکشه، قوی ترت می‌کنه...
به نظرتون با داداش بزرگم صحبت کنم ؟ به مامانم بگم ؟

اول خودت حلش کن 

بزرگترا اومدن وسط باید سفت و سخت بگیری ک همیچین غلطی نکنه

من شوهرم بهم گفت بزن بیرون 

گفتم تو مشکل داری بزن بیرون اینجا خونه منم هس

بعد تو آرومی بش گفتم چرااین حرفو زدی ؟من زمانی میرم بیرون ک دیگه برگشتی توش نیس و مهریه و تمام حقمم گرفتم

ک فکرنکنه از بیکسی نمیرم ولی درواقع بیکسم‌ برم پیش مامانم ک هیچ وقت دلم باش صاف نمیشه و تموم جوونیمو سوزوند؟

ولی پیش شوهرم کم نمیارم اون ک نمیدونه

خداروشگرزندگیمم خوبه

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اول خودت حلش کن  بزرگترا اومدن وسط باید سفت و سخت بگیری ک همیچین غلطی نکنه من شوهرم بهم گفت ب ...

من آنقدر اونجوری بهش گفته بودم انگار خیالش راحت بود نمی‌رم ولی چون زد نموندم بسه دیگه چقدر کتک بخورم خسته شدم

2706