2733
2739
عنوان

بیایین دارم سکته میزنم از ترس کمک

308 بازدید | 19 پست

خواب بد دیدم شوهرمو دیدم اما با صورت وحشتناک بالاسرم تو خواب ناله میکردم نمیتونستم پاشم.با وحشت بیدار شدم.بعدش شیر دوش حموم شروع به چکه کرد رفتم بیلبیکلشو فشار دادم پایین حالا داره از پایین چکه میکنه انگار خراب شده.چند وقت پیشم شیر زیر ظرفشویی چه کرد کل اشپزخونه رو اب برداشت البته قبلش شوهرم باهاش ور رفته بود تورو خدا بگین توهم زدم و هیچی نیست وحشت زده شدم بخدا حالم خوب نیست

آدما ارزش غصه خوردن ندارن پس بخند

چون کابوس دیدید باعث شده که موارد جزئی که شاید قبلا بهش توجهی نداشتی به چشم بیاد و فضا را برات سمی تر کنند

بهتره بهش فکر نکنی و همه چیز را به هم ربط ندی 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

در حموم ببند بخواب گاهی آب توی لوله هست اینجوری میشه منم تجربه کردم

الانم که هوا روشن شده دیگه ترس نداره بخواب

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
2738

ی قران بذار بالاسرت .اروم میگیری

اقای تعمیرکار سرکوچه، با اون چشای نافذ،هی با خودم میگفتم این لنتی ام ک ما روش کراشیم هیچ وقت مغازه اش باز نیس.اخر ی بار ب هوای ماشین ازت پرسیدم، گفتی داریم ساختمون میسازیم ،سر اونم ...چقدم مهربون گفتی🥹 .کوفتت شه خو بساز و بیا در مغازه نمیگی ی موقه یکی روت کراشه دلش تنگ میشه ؟😭
2706