2733
2739
عنوان

جاریم فضولی کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 22 پست
چجوری بگم به نظرتون

مثلا تو جمع میتونی بلند بگی ما خیلی چیزا میبینیم و میشنویم ولی نمیگیم چون راست و دروغشو نمیدونیم

ترجمه با قیمت مناسب انجام میدم 🎈 تدریس آنلاین زبان انگلیسی و آلمانی🎈
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=140261169]جاری اگر فضولی نکنه چکار بکنه خب ادم حسابش نکن بهش پیام ندی[/QU

میخوام سرسنگین باشم باهاش ولی میترسم یکم خنگه متوجه نشه مستقیم باید بهش گفت🤣

شاید خواهرشوهرت خودش شنیده؟ یا مادرشوهرت شنیده از کجا مطمئنی جاریت گفته🙄

به همسرم گفته جاریم گفته اون شنیده بعد خواهرشوهرم اینم گفته که به جاریم گفته سرت تو زندگی خودت باشه به ما چه مربوطه 

2742
اگر اهمیت بدی و خودتو حساس نشون بدی بدتره . موضوع به این کوچیکی و بی اهمتی رو بزرگش نکن برای خودت .& ...

همون خیلی روش حساس شدم وقتی همسرم گفت که اینجوری شده گفتن دعوا کردین خیلی ناراحت شدم گریه کردم که چرا کاری نکردیم و اینجوری ابرومون رفته

مثلا تو جمع میتونی بلند بگی ما خیلی چیزا میبینیم و میشنویم ولی نمیگیم چون راست و دروغشو نمیدونیم

واقعا نمیدونم چجوری روشون میشه برن بگن به بقیه من خودم تو دعوای کسی حضور داشته باشم نمیرم به بقیه بگم مثل راز تو خودم نگه میدارم

واقعا نمیدونم چجوری روشون میشه برن بگن به بقیه من خودم تو دعوای کسی حضور داشته باشم نمیرم به بقیه بگ ...

البته اگه خیلی این کارو میکنه میتونی یه وقتی که فقط خودش هست بهش بگی ما داشتیم شوخی +۱۸ میکردیم 

راحت شدی ؟ حالا برو به همه بگو 

والا بعضیا اخه خییییلی دخالت میکنن ادم عصبانی میشه

ترجمه با قیمت مناسب انجام میدم 🎈 تدریس آنلاین زبان انگلیسی و آلمانی🎈
2740