2737
2739
عنوان

جاریم فضولی کرده

512 بازدید | 22 پست

سلام دوستان

من با مادرشوهرم زندگی میکنیم ولی خونمون جداست الان تقریبا یک هفته ای میشه مادرشوهرم سکته رو رد کرده به خاطر همین هر شب یکی از بچه هاش میان پیشش دیشب نوبت جاریم بود بیاد بمونه اقا این اومدو ساعت تقریبا ۱ بود که من و همسرم خونه خودمون بودیم همسرم باهام شوخی کرد ویشگون گرفت منم دردم گرف جیغ زدم اونقدر بلندم نه بعد همین یکم شوخی کردیم و سر صدا شد فرداش خواهرشوهرم همسرمو جلو در دیده بهش گفته دعوا کردید مریم گفت دعوا میکردید دیشب چیشده بود همسرمم گفته نه شدخی میکردیم بعد الان همه فکر میکنن ما دعوا کردیم به نظرتون چه رفتاری با جاری بیشعورم داشته باشم اصلا گیریم ما دعوا کردیم باید بره همه جارو پر کنه چون مادرشوهرم خواب بوده نفهمیده فقط اون شنیده بعد اینکه الان من خجالت میکشم برم خونه مادرشوهرم اونا فکر میکنن ما دعوا کردیم چجوری بفهمونم که شوخی بوده اصلا بگم یا به روی خودم نیارم میخواستم به جاریم اس بدم بگم ما شوخی میکردیم رفتی به همه گفتی اصلا گیریم دعوا بود تو خونه همه دعوا هست دیگه من امنیت ندارم تو خونم که یه شوخی کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به روت نیار هی سعی کنی بگی شوخی بوده برعکس فک میکنن 

ولی به جاری ت غیر مستقیم بفهمون فضولی نکنه

ترجمه با قیمت مناسب انجام میدم 🎈 تدریس آنلاین زبان انگلیسی و آلمانی🎈
2740
2706