2733
2739

انقباض ضعیف و نامنظم طبیعیه. یه دوش آب گرم بگیر و به پهلو بخواب

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونید تو هفته منnst میگیرن یانه مشخص میشه ک اینا انقباضه یانه؟

آره فکر کنم میگیرن مگه لگد نمیزنه ؟

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2742
چرا حرکت داره

خب پس نگران نباش ولی یه زنگ بزن بیمارستان شرح حال بده اگه خودشون گفتن برو

2738
نمیدونید تو هفته منnst میگیرن یانه مشخص میشه ک اینا انقباضه یانه؟

بله میگیرن ولی شاید بچه خودش جمع میکنه ولی یه ان اس ی بده خیالت راحت بشه

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
یعنی انقباض داشته باشیم بچه حرکت نمیکنه؟

چرا می‌کنه ربطی ندارن بهم . آخه گفتی ان اس تی فکر کردم بچه لگد نمیزنه. من همیشه از ماه هفت انقباض برام پیش میومد واسه همین استرس نمی‌گیرم ولی شما یه زنگ به بیمارستان بزن 

2706