2733
2734
عنوان

چقدر حقوق معلما بالاست بعد همش ناله میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 3585 بازدید | 165 پست
من معلم نیستم اما اول آگاهیتون رو ببرید بالا بعد تاپیک بزنید...

هر چی شنیدن راست و دروغش مهم نیست که باور میکنن چارتا میزارن روش میان اینور اونور میگن 

از دوستانم معلم غیرانتفاعیه ۵ و نیم میگیره 😐😐

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️

چرا آنقدر با معلمها مشکل دارید شما ...

بابا دست از سرشون بردارید..

همش تایپک در مورد این بیچارها...

در مورد حقوق هم

خواهر من با ۱۴ سال سابقه ۱۱ تومن میگیره،

اونم تازه دو سه ساله زیاد شده

قبلا پنج تومن بود...

نمی‌دونم چرا حقوق معلم ها خار تو چشم بعضی ها!

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش اسی بفرستیم سربازی😂

سربازای متاهل مناطق عملیاتی ۱۱ تومن میگیرن

مجردا ۵ تومن

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2731

همه معلمها بد نیستن ولی یسری گند زدن به پای بقیه تموم شده دیشب خواهر زادم دیدم گفت سال بعد مدرسه دیگ میرم معلم مرد خیلی فحش میده 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر همسر خوبم .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
من با حقوق کاری ندارم این حجم از غرور کاذب رو در بدو ورود به دانشگاهشون درک نمیکنم ...چهار نفر از د ...

بعضیا تفکرشون اینجوره...

بعضیا وقتی ازدواج میکنن  فک میکنن خدا شدن و...

اینا عادین برا بعضیا...

معلم هام  غرور دارند

چون معلمی باعث میشه کلی ادم بیاد خواستگاریش😂🫤

بخدا تعجب کردم کاری با حقوقشون ندارم ولی واقعا چرا همش غر میزنن کل بچگیمون معلما گفتن حقوقمون کمه فل ...

خب اصلا فرضا همون دوازده که شما میگی

واقعا بنظرت زیاده؟؟

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
بخدا تعجب کردم کاری با حقوقشون ندارم ولی واقعا چرا همش غر میزنن کل بچگیمون معلما گفتن حقوقمون کمه فل ...

چی میگی اینجا همه بهت میگن اشتباهه اطلاعاتت باز حرف خودتو میزنی خدا شاهده من تا فروردین ۸وخورده ای میگرفتم بااینکه سرکار میرفتم هرحرفیو به زبون نیارید گناهه 

2706