2733
2734

مثلا 

خودش با داداشش دعواش شده بوده (من اصلاً اونجا نبودم خونه خودم بودم) بعد داداششو بیرون کرده بود،، بعدش ب خواهرم و مامانم گفته بود پریسا (من) من و داداشمم از هم جدا کرد

یا

با شوهرم دعوام شده بود مامانم اومد خونمون (شوهرم بش گفته بود بیاد) وقتی رفت بابام گفته بود میدونم تقصیر پریساست همه چی

انقد زوم نشو رو حرفا ورفتارای دیگران خودت اذیت میشی

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من بابام همینجوره.خیلی حس بدیه.از چشمم افتاده. گاهی واسه تولد یا روز دختر کادو میده حتی طلای ظریفی چیزی ولی دلم نمیکشه حتی استفاده کنم.چون غیر اینکه از چشمم افتاده افسردمم کرده.من ۳۲،۳۳ سالمه مجردم.همش هرکی ازدواج کنه میاد میکوبونه توسرم. شوهرای مردم یا دامادای بقیه رو میزنه تو سرم.حتی حجب وحیام نداره جلوم میگه دختر فلانی،دختر داییم یا دختر باجناق عموم، خودش از سینه خودش به بچش شیر میده،بعد نگاه میکنه بمن ببینه عکس العملم چیه.یا چند وقت بعد دوباره میگه حالا فلانی بچشو از شیر کرفت.حالا بچش زبون باز کرده حالا بچش از پوشک گرفته.بابا شاید من از یه نفر خوشم نیاد چرا هی میایی گزارششو بمن میدی.  پشت سرم چند بار ازم داداشام عصبانی بودن پیشش گفته بودن بیایید بکشیمش تو باغچه چالش کنیم کسی نمیفهمه نه تنها دعواشون نکرد بلکه سکوت کرد تا با سکوتش به اونا اجازه گستاخی بیشتر بده.   یا خود بابام پشتم گفته بود ما فلان ماشین قراضه مونو تونستیم بفروشیم وردش کنیم ولی هنوز نتونستیم اینو رد کنیم بره. وقتیم بیکار شدم باعمم پیش هم نشسته بودن گفتن حقش بود بیکار شد غرور گرفته بود. همه جام پشتم گفتن هردوشون

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم