2733
2734
عنوان

خوشگل‌ترین آیه‌ای از قرآن که شنیدی چی بوده با چه مضمونی⁉️🤍

| مشاهده متن کامل بحث + 9218 بازدید | 547 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یادمه همین ماه رمضون به مشکل بدی واسم پیش اومد خیلی بد همش قرآنمیخوندم گلگیه خدا که چرا اینطور شد اونطور شد غم تنفر همه وجودمو گرفته بود یه روز بابام داشت قرآن می‌خواند گفتم یه استخاره بگیر واسم گرفت این آیه اومد ما کوه طور را بنا نهادیم تا سایبانی برای آنها باشد اما آنهااز بی ایمانی ترسیدند که اون کوه فرو بریزه روشون اون موقع خیلی درکش نکردم اما بعد چند روز عمیقأ فهمیدم واقعا راسته 

نه برای اینکه بگه بهتر باید کلمه خیر بیاد  خیر یعنی بهتر به هرحال آیه قشنگیه والا ما همه دوست ...

مامان مهراد بعد از نماز صبح دیدم که پیاممو ریپلی کردی.چقدر لطف کردی واقعا اروم شدم دوباره ایه رو دیدم مرسی

2731
مامان مهراد بعد از نماز صبح دیدم که پیاممو ریپلی کردی.چقدر لطف کردی واقعا اروم شدم دوباره ایه رو دید ...

خواهش می کنم کاری نکردم 

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید 

۱ـ َربَنا اتِنا فِی الدُّنْیا حَسَنَهً وَ فِی‌الاخِرَهِ حَسَنَهً وَ قِنا عَذابَ النّار. (البقرة/201)
پروردگارا در دنیا و آخرت به ما نیکی و احسان فرما و ما را از عذاب آتش دوزخ مصون بدار.

"قوی ترین دارو همین قرص بودن دلمون به خداست🙂💙"  آگاه باشید که تنها با یاد خدا دلها آرام میگیرند"خدا  جونم شکرت خیلی دوستت دارم،🥰🌿💙.خدایا به من هم فرزندی سالم و صالح عطا کن الهی آمین😊🌸."در خواست دوستی از طرف آقایون پذیرفته نمیشه🙏"
الذین اذا اصابتهم مصیبة قالوا انا لله و انا الیه راجعون
  • آنها که هر گاه مصیبتى به ایشان مى‏رسد، مى‏گویند: «ما از آنِ خدائیم؛ و به سوى او بازمى‏گردیم
"قوی ترین دارو همین قرص بودن دلمون به خداست🙂💙"  آگاه باشید که تنها با یاد خدا دلها آرام میگیرند"خدا  جونم شکرت خیلی دوستت دارم،🥰🌿💙.خدایا به من هم فرزندی سالم و صالح عطا کن الهی آمین😊🌸."در خواست دوستی از طرف آقایون پذیرفته نمیشه🙏"
الَّذِينَ قَالَ لَهُمُ النَّاسُ إِنَّ النَّاسَ قَدْ جَمَعُوا لَكُمْ فَاخْشَوْهُمْ فَزَادَهُمْ إِيمَانًا وَقَالُوا حَسْبُنَا اللَّهُ وَنِعْمَ الْوَكِيلُ ﴿۱۷۳﴾
همان کسانی که مردمِ [منافق و عوامل نفوذی دشمن] به آنان گفتند: لشکری انبوه از مردم [مکه] برای جنگ با شما گرد آمده اند، از آنان بترسید. ولی [این تهدید] بر ایمانشان افزود، و گفتند: خدا ما را بس است، و او نیکو وکیل و [نیکو کارگزاری] است. (۱۷۳)
اقْرَأْ بِاسْمِ رَبِّكَ الَّذِي خَلَقَ ﴿۱﴾
بخوان به نام پروردگارت كه جهان را آفريد. (۱)

خَلَقَ الْإِنْسَانَ مِنْ عَلَقٍ ﴿۲﴾
همان كس كه ‏انسان را از خون بسته‏ اي خلق كرد. (۲)
2706