2733
2734
عنوان

خانومایی که میخان مچ شوهراشونو بگیرن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1825 بازدید | 161 پست
میدونم اخلاق نی نی سایتی هارو دیگه میشناسم اگه الان گریه زاری میکردم پیششون و ازشون راه کار میخاستم ...

واقعا اخلاقشون عجیبه.به حس پیروزی واکنش نشون میدن.

مثل باد سرد پاییز،غم لعنتی به من زد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره حتی میتونی بجا شوهرت تایپ کنی

قطعا بعد یه موت باج دادن خسته میشه علنی جلوت هرکاریم میکنه تو دیگه اصلا عزت نفس نداری یکی اینجوری لهت کنه تو شاد باشی پول بگیری

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2742
واقعا گاهی که تاپیک میزنم دردل کنم همه میان میگن مابه شوهرامون اعتماد داریم لابد شوهر تو فلان بهمان. ...

نه بابا منم مثه تو بدبختم بهش نميتونم اعتماد كنم يني از اول داشتما همه چيو خراب كرد ديگه نميتونه بسازه

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2740
البته ما نمیتونم یه طرفه قضاوت کنیم قطعا توام ایراداتی داشتی از روش تیغ زنیت معلومه من بشدت طرفدار ...

من نگفتم بیای اینجا رفتار منو پسند کنی اگه موضوع تاپیکو دیده باشی گفتم چ کسایی بیان کورشده تیغ زن هم خودتی 

خدایا شکرت بابت گل پسری ک بهم دادی همیشه توخواب و بیداری محافظش باش 🤗امیدوارم تک تک منتظرا دامنشون سبز بشه 👩‍👦‍👦👩‍👦👩‍👧‍👧👩‍👧‍👦👩‍👧🙏💋واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرس چیزیش نیست فقط میخام همیشه صحیح وسالم باشه (ممنون از همگی)😍جواب یه سری کاربرای عقده ای که از تربیت خانوادگی درست  بهره مندنیستن رو نمیدم چون دلم نمیخواد سطح خودمو با جواب دادن به آدمای بی ارزش پایین بیارم😊 جواب ندادم دلیلشو بدون😉
واقعا اخلاقشون عجیبه.به حس پیروزی واکنش نشون میدن.

معلومه که معنیه پیروزیو نمیدونی..زمانی میتونی بگی خوشبختم که بدون‌کصافت کاریای طرفت مالو اموالشو به نامت کنه نه اینکه واسه اینکه طرفشو خفه کنه بهش باج بده بعد بره دنبال یه کصافت کاریه دیگه ولی این سری هوشیارتر و زرنگتر از قبل 😊

سلام سوالم شاید خارج بحث باشه ولی میشه بگید با وب اسکن که وات هک کردی خودش هیچ متوجه نشده که هک شده؟ ...

ن باگوشی متوجه نشد

خدایا شکرت بابت گل پسری ک بهم دادی همیشه توخواب و بیداری محافظش باش 🤗امیدوارم تک تک منتظرا دامنشون سبز بشه 👩‍👦‍👦👩‍👦👩‍👧‍👧👩‍👧‍👦👩‍👧🙏💋واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرس چیزیش نیست فقط میخام همیشه صحیح وسالم باشه (ممنون از همگی)😍جواب یه سری کاربرای عقده ای که از تربیت خانوادگی درست  بهره مندنیستن رو نمیدم چون دلم نمیخواد سطح خودمو با جواب دادن به آدمای بی ارزش پایین بیارم😊 جواب ندادم دلیلشو بدون😉
خداروشکر که شوهرم هیچی ازم قایم نمیکنه حتی گوشی خرید اول اثر انگشت منو اسکن کرد به زور بعد مال خودشو

از اینهمه رو رو بودن بترس بترس ک گوشی مخفیی چیزی داره😂😂😂😂(شوخی)

چشمان تو آفریقاست.. 
گوشی شوهر من فقدر باانگشتش باز میشه هر برنامه اش هم هزارتا رمز داره

خب این یه ریگی تو کفشش هست

میگم حتما سیمکارتش باید ایرانسل باشه تا بشه از بفهمی پیاماش و تماساش چی بوده؟ 

برنامه همراه من هست اونم مال خطای همراه اوله

2706