2733
2739
عنوان

خانومایی که میخان مچ شوهراشونو بگیرن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1825 بازدید | 161 پست
مثلا اگه خط یکی دیه همراه اول باشه من بخام چک کنم نمیشه ک با ایرانسل من  خاهشا بگید چیو باشد ن ...

روگوشی خودش برنامه همراه من نصب کن

خدایا شکرت بابت گل پسری ک بهم دادی همیشه توخواب و بیداری محافظش باش 🤗امیدوارم تک تک منتظرا دامنشون سبز بشه 👩‍👦‍👦👩‍👦👩‍👧‍👧👩‍👧‍👦👩‍👧🙏💋واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرس چیزیش نیست فقط میخام همیشه صحیح وسالم باشه (ممنون از همگی)😍جواب یه سری کاربرای عقده ای که از تربیت خانوادگی درست  بهره مندنیستن رو نمیدم چون دلم نمیخواد سطح خودمو با جواب دادن به آدمای بی ارزش پایین بیارم😊 جواب ندادم دلیلشو بدون😉
معلومه که معنیه پیروزیو نمیدونی..زمانی میتونی بگی خوشبختم که بدون‌کصافت کاریای طرفت مالو اموالشو به ...

اینایی که نوشتیو بچه پنج ساله هم میدونه.ولی حس پیروزی و موفقیت توی هر شرایطی میتونه بوجود بیاد.این خانومم توی این شرایط بهترین کارو کرده.نوش جونش

مثل باد سرد پاییز،غم لعنتی به من زد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوری با ایرانسل من پرینت گرفتی؟

پایین صفحه مشاهده ریز کارکرد

خدایا شکرت بابت گل پسری ک بهم دادی همیشه توخواب و بیداری محافظش باش 🤗امیدوارم تک تک منتظرا دامنشون سبز بشه 👩‍👦‍👦👩‍👦👩‍👧‍👧👩‍👧‍👦👩‍👧🙏💋واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرس چیزیش نیست فقط میخام همیشه صحیح وسالم باشه (ممنون از همگی)😍جواب یه سری کاربرای عقده ای که از تربیت خانوادگی درست  بهره مندنیستن رو نمیدم چون دلم نمیخواد سطح خودمو با جواب دادن به آدمای بی ارزش پایین بیارم😊 جواب ندادم دلیلشو بدون😉
2731
روگوشی خودش برنامه همراه من نصب کن

اها مرسی 

یارو از کلاهش خرگوش در میاره، بعد من نتونستم یه گوساله رو از قلبم دربیارم                                             خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره                 99/9/9 ی خبر خوب بهم میدن       خــُدایــا  حــواســت  هصــ؟صــدای  هِق  هِق  گــریــع  هام  عــز  هَمــون  گــلــویــی  مــیــاد  ڪــِ  تــو  عــز  رگــش  بــع  مــن  نــزدیــڪــتــریــ..!  
من نگفتم بیای اینجا رفتار منو پسند کنی اگه موضوع تاپیکو دیده باشی گفتم چ کسایی بیان کورشده تیغ زن هم ...

این سایت کلا واسه تبادل نظره عقده ای

بدبخت توبرو ذوق کن به چیزایی که از شوهرت کندی

معلومه خونه بابات خیلی گشنگی کشیدی

2740
بنظرم ک حقش بودع ی عمر زندگی کرده خیانتم دیدع حالا حتی ازنظر من باید بتیغخ بعد ک فهمید پشتش گرمع ط ...

اره هیچ مردی حق نداره خیانت کنه

اما من میگم ما نمیتونم یه طرفه قضاوت کنیم شاید این خانمم یه ایراداتی داشتی

من بشدددت طرفدار حقوق زنانم

و هیچ مردی حق خیانت نداره...

اما اینکه این خانم میاد تاپیک میزنه و با افتخار تعریف میکنه که چی کرده 

یه ذره حال بهم زنه

ارزش زن خیلی بالاتر ارین حرفاس

بعد کاملا معلومه تو مشکل داری

اول تاپیک زدی که آره شوهرم اومده پردمو زده

اما بعد اومده خواستگاریم 

خداروشکر الان خیلی خوبیم و شوهرم چشمش جای دیگه نمیره

بعد الانم که اینطوری میگی

تو اول فازتو مشخص کن بعد بیا بپر به من

خاعک

توسرت

با دلت چکار می کنی؟ خونه و ماشین زخم دل که خوب نمیشه ، میشه؟

زخم دل هیچوت خوب نمیشه ولی در عوض اینا پشتمو‌محکم میکنه واسه منی که پشت بانی ندارم