2752
2734
عنوان

رنگساژ دکلره ام تیره شده😭😭😭

88 بازدید | 11 پست

سلام خانوما من موهام رو دکلره کرده بودم رشد ریشه داشت رفتم رنگساژ دودی خاکستری گذاشت الان خیلی تیره شده چیکار کنم چه رنگی بزارم روشن بشه ،؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بشوری روشن میشه 

اما اگر به زودی مراسم داری 

یه پیمونه دکلره رو با شامپو قاطی کن خوب 

موهاتو بشور و بعد از پنج مین آبکشی کنید 

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏
2731

بچه ها من موهام چند رنگ شده پایینش دکلره و بالا مشکی نمی‌خوام تا پاییز رنگ کنم چیکار کنم یکدست تیره شه ؟رنگساژ میتونم بزنم؟

وزن:۷۲.         هدف اول:رسیدن به وزن ۶۵                             💪
بشوری روشن میشه  اما اگر به زودی مراسم داری  یه پیمونه دکلره رو با شامپو قاطی کن خوب&nbs ...

اخه میدونی ریشه هاشو گفتم تیره کن منظورم این بود که قهوه ای تیره این الان شده مشکی با پودر دکلره ریشه هم باز میشه؟

اخه میدونی ریشه هاشو گفتم تیره کن منظورم این بود که قهوه ای تیره این الان شده مشکی با پودر دکلره ریش ...

نه

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏
چه رنگی بزارم ریشه شم یه کوچولو رنگش باز میشه سری ۱۲ بزارم باز میکنه؟

دیگه تیره گذاشتی اصلا دست نزن یمدت بهش

باشه ممنونم وقت گذاشتی

قربانت 

میدونی اولا که الان دکلره شاید باز کنه فقط ریشه تو اونم نهایتا پایه ۶بده 

درعوضش ممکنه نشتی بده به ساقه هات و بد بشه 

یا موهات بسوزه 

صبر کن رشد کنه