2733
2734
عنوان

چرااا مردا انقد هیزن

| مشاهده متن کامل بحث + 2373 بازدید | 177 پست
هرچیزی خداوند میفرماید ان بهترین وسیف ترین دستوره ما باقی حاصل تلقی و ساختمان ذهنیت بشری است که پر ا ...

فعلا که مملکت اسلامی ناامن ترین کشور برا زنانه و توش دختربچه سر می برن و اونور کسی چپ بهت نگاه کنه حق شکایت داری

مدل آزمون و خطاتونو باید عوض کنید

اونم اروپا  امریکا امار تجاوز همچنان بالاست هندوستان هم فاجعه  فکرکنم فقط باید سردی بدی بخ ...

تو اروپا و امریکا ازادی دارن اگه ایرانم فرهنگش مثل اونجا بود که دیگه واویلا 

همین الانم تو کشور خودمون کم نیستن واسه اون کشورا عادیه اینکارا ولی واسه کشور ما نه 

یعنی تو کشور ما هم هست ولی کسی صداشو در نمیاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من به هرکی میگم میگه دختر اگه حجابشو حفظ کنه کسی نگاش نمیکنه و نمونه بارزش خودم که حجاب دارم ولی هیچ ...

مزخرف محض می گن به حجاب هیچ ربطی نداره آدم هیز مریضه کارتن یخچال هم بپوشی باز نگاه می‌کنه و ازار می ده

2728
فعلا که مملکت اسلامی ناامن ترین کشور برا زنانه و توش دختربچه سر می برن و اونور کسی چپ بهت نگاه کنه ح ...

مطلب رو درس نخواندید عرض کردم اگر فرمایش خدا اجرا میشد وضع این نبود که الان هست بله بشر در حال ازمون وخطاست مدام چون حرف خدا رو گوش نمیده که اجرا کنه واین همه مشکل پیش نیاد یا مطلب رو درست نخوندید یا از بحث بی مورد خرسندید

بسم الله الرحمن الرحیم.    تمام وجودم پر از یقین شده است.اللهم عجل لولیک الفرج .جهان به سامان نمیشود تا ظهور منجی...(بلندترین ارتفاعی که میتوان از آن سقوط کرد ,چشمان صاحب الزمان است) به کمپین لبیک یا مهدی بپیوندید..در تاپیک شما به میهمانی آقا امام زمان (عج)دعوت شدید.یا حق
من کاری ب بعضی ها ندارم  سختگیری های بیخودی منظورمه که با اینکه کمرنگ شده ولی هنوزم هست و این ...

والا شلوارهای پاره پوره بدن نما شالهایی اویزان وموهای کاملا پیدا اجزای حساس زنانه پیدا دیگه یه ساحل کمه و....... خدا عاقبت بخیر کنه همه رو

بسم الله الرحمن الرحیم.    تمام وجودم پر از یقین شده است.اللهم عجل لولیک الفرج .جهان به سامان نمیشود تا ظهور منجی...(بلندترین ارتفاعی که میتوان از آن سقوط کرد ,چشمان صاحب الزمان است) به کمپین لبیک یا مهدی بپیوندید..در تاپیک شما به میهمانی آقا امام زمان (عج)دعوت شدید.یا حق
2740
ولی کسی دیده فرو نمینهه😭😭😏😏 اگه واقعا بخدا اعتقاد داشته باشن رعایت میکنن 

اره عزیزم از بی دینی هرچی سرمون بیاد حقمونه اخه چرا دنبال بحث زیادی هستیم خدا تکلیف همه چیز رو مشخص کرده هر کی چه زن وچه مرد از فطرت خداجویش دور شد کور شد همه چیزها را چپکی میبینه اگر خدا محور باشه وملاک واقعی شه کو دیگه مشکل!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اره روابط های نامشروع از محدودیت جامعه هست . تو این چهل سال خیلی مردم از لحاظ فرهنگی عقب افتاده شدن ...

الحمدلله معنی فرهنگ رو امروز تو سایت اشنا شدم فرهنگ یعنی ازادی بی حجابی ترویج روابط ازاد مثل نظریه فروید ژست روشن فکری لولیدن مرد بازن بدون محدودیت کلا مرز هاوحریم ها رو برداریم چون عقد ه ای میشن یک اسلحه بده به یک بچه هر وقت از هرکه ناراحت شد استفاده کنه چرا محدودش میکنی تو خارج که این ازادی زیاده چرا اینقد بردگی جنسی دارن وزنانشون شکست خورده. بعضا مث کالای تجملی باهاشون رفتار میشه وهزار مرض روانی لاعلاج میگیرن این راهی که رفتن امتحانش رو پس داده هرکس به فرمایش خدای خود عمل نکرد جای تعجب نداره که درمونده شه فرقی نمیکنه چه غرب وچه شرق

ایرانیا فقط تو بحث ازادی وحجاب خودشون رو با اروپایی مقایسه میکنن  فاز روشنفکری بر میدارن هر غلطی دوست داشتن میکنن اخه کلنگ اونا صد سال از ما جلوتر هستن قبل هر چیزی فرهنگ و قانونش رو یاد میگیرن 

الحمدلله معنی فرهنگ رو امروز تو سایت اشنا شدم فرهنگ یعنی ازادی بی حجابی ترویج روابط ازاد مثل نظریه ف ...

این نظر شماست دلیل نمیشه که درست باشه .

بخوام قضیه رو بازترش کنم اینجا جاش نیست .

فعلا که ایران از نظر فساد اخلاقی و رفتاری حرف اول رو میزنه.

کاربر قدیمی هستم.   
اره دقیقا مامان من پنجاه سالشه یه تاکسی بهش گیر داده بود حالا مامانم با حجاب و سادس بنده خدا!

بعضیا واقعا بیشعور تشریف دارن، آخه یعنی چی، اگه کسی بخوواد دوست. بشه خودش نخ میده دیگه چرا مزاحم میشن و گیر میدن. 

بعضیا واقعا بیشعور تشریف دارن، آخه یعنی چی، اگه کسی بخوواد دوست. بشه خودش نخ میده دیگه چرا مزاحم میش ...

چون مریضن هم روحشون هم دلشون‌

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
مزخرف محض می گن به حجاب هیچ ربطی نداره آدم هیز مریضه کارتن یخچال هم بپوشی باز نگاه می‌کنه و ازار می ...

عزیزم ما چون محترم هستیم خودمان را محترمانه میپوشانیم که به طرف مقابل بفهمانیم اگه تو مریضی من که نباید به مریضی تو دامن بزنم ویا این که خودم که مرض ندارم ,مرض وعقده ی جلب توجه شما دوس عزیز ما کار خود را میکنیم قطعا وقطعا وقطعا از فرد که به طور فجیع خود رو زینت کرده کارمان راحت تره چرا؟؟؟؟؟؟چون که چیزه دیدنی ییییییییییییییییییییییییییییییی را خوب بهتر میبینن اگه میخای بگی من عفیفم راحترش وواضح ترش اینه که خودتو بپوشونی

2706