2737
2734
عنوان

چرااا مردا انقد هیزن

| مشاهده متن کامل بحث + 2372 بازدید | 177 پست
این نظر شماست دلیل نمیشه که درست باشه . بخوام قضیه رو بازترش کنم اینجا جاش نیست . فعلا که ایران از ...

اره چون ایرانی ها اکثرن شیعه هستند وشیطان تکلیفش با بقیه روشنه بیشتر سر راه مستقیم ممممممممممممم میشینه دینی که کاملتره رو هدف میگیره وقت میزاره ..سرمایه گذاری میکنه, اون کافره که توی یک کشوره ولایئکه و یا اون کسی که مذاهب عجیب غریب ابداعی داره که گمراه کردن نداره اون خودش به شیطان داره درس میده نیاز طرح وبرنامه ریزی نداره .ما هدف از افرینش داریم بیهوده افریده نشدیم که راحت ولا ابالی گری را مرسوم کنیم ما وظیفه خودمون رو انجام میدیم هرکس باید اصلاح رو از خودش شروع کنه .با احترام

بسم الله الرحمن الرحیم.    تمام وجودم پر از یقین شده است.اللهم عجل لولیک الفرج .جهان به سامان نمیشود تا ظهور منجی...(بلندترین ارتفاعی که میتوان از آن سقوط کرد ,چشمان صاحب الزمان است) به کمپین لبیک یا مهدی بپیوندید..در تاپیک شما به میهمانی آقا امام زمان (عج)دعوت شدید.یا حق

[QUOTE=140161285]همجنسگرایی ازدواج با حیوانات روابط ازاد نا مشروع انسانیت داره کجا میره [/ درک اسفل سافلین خواهیم دیددددددددد 

بسم الله الرحمن الرحیم.    تمام وجودم پر از یقین شده است.اللهم عجل لولیک الفرج .جهان به سامان نمیشود تا ظهور منجی...(بلندترین ارتفاعی که میتوان از آن سقوط کرد ,چشمان صاحب الزمان است) به کمپین لبیک یا مهدی بپیوندید..در تاپیک شما به میهمانی آقا امام زمان (عج)دعوت شدید.یا حق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرت گفتن ببخشید . ی مستند از اون موقع نگاه کنی کاملا اختلاف فرهنگ رو متوجه میشی .

برهنگی فرهنگ نیس والا حیوانات از همه بافرهنگترند اونم چه فرهنگییییییییییییییی

2728
ینی روابط نامشروع باید آزاد باشه

برهنگی فرهنگ نیس والا حیوانات از همه بافرهنگ ترند ایا ما انسانیم یا ...

الع حالم بهم خورد 😐 ازدواج با حیووونا😶

استارتر عزیز برهنگی فرهنگ نیست زیرا اگر این گونه باشد حیوانات از هه با فرهنگ ترن

تو ایران سلبیریتیهای اون ورم گذاشتن جیبشون همه دافن ماشاله لیدی گاگا و جنیفرم پیششون کم میاره

برهنگی فرهنگ نیس والا حیوانات از همه بافرهنگ ترن در این راستا

2740
این نظر شماست دلیل نمیشه که درست باشه . بخوام قضیه رو بازترش کنم اینجا جاش نیست . فعلا که ایران از ...

بارها وبارها وبا عقیده تمام خواهم گفت که "برهنگی فرهنگ نیس زیرا اگر این گونه باشد حیوانات از همه ما با فرهنگ ترن ان هم چه فرهنگی"

نه مغازه دارا مشکل ندارن تویی ک مشکل داری با مغز پوچت و شوهرت و داداشت و بابات ، همه رو بهم نسبت نده ...

حالت خوبه گفتم نصف مغازه دارها  بعد کی حرف خانواده رو زد منم کلی میتونم حرف به خانوادت نسبت بدم یکم ادب داشته باش

نه مغازه دارا مشکل ندارن تویی ک مشکل داری با مغز پوچت و شوهرت و داداشت و بابات ، همه رو بهم نسبت نده ...

وقتی داری چت میکنی خانواده رو کار نداشته باش شاید یکی از اعضای خانوادش رو ازدست داده باشه   هرکی نظر خودش رو میگه  کیا مگه عالم دهر هستن هر کسی ی عقیده و نظری داره ما مگه اومدیم اینجا حکم صادر کنیم 

استارتر عزیز برهنگی فرهنگ نیست زیرا اگر این گونه باشد حیوانات از هه با فرهنگ ترن

چه ربطی داشت

اگه داستان زندگیمو فیلم کنم 😏 تو پیام بازرگانی وسطشم نیستی 👎😎😏😂

واسه اینکه بیشتر ازین جنگ داخلی نشه 😂قفل میکنم با تچکر از همه دوستانی که نظر دادن😙

اگه داستان زندگیمو فیلم کنم 😏 تو پیام بازرگانی وسطشم نیستی 👎😎😏😂