2737
2739
عنوان

چرااا مردا انقد هیزن

2372 بازدید | 177 پست

من با اینکه حجابم کامله ولی تو خیابون همه نگا میکنن نه فقط به من به دوستام یا هر زنی که میبینن

خوبه که یاد بگیریم یکم فرهنگ داشته باشیم و زندگی رو برای هم سخت نکنیم 

آقایون با نگا کردن به خانوما هیچکی بجز گناه واسه خودتون و ناراحتی واسه اون خانم بدست نمیارین پس لطفا شعور داشته باشینو تا یکیو میبینین مست نشین با تچکر

خانوما واسه شما هم اتفاق افتاده ایا😣

اگه داستان زندگیمو فیلم کنم 😏 تو پیام بازرگانی وسطشم نیستی 👎😎😏😂

اره کثافتا منم خیلی معذب میشم‌ دوست دارم‌چشاشو با پیچ گوشتی دربیارم

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره من یه بار از در خونه زدم بیرون دوپسذثر روموتور من سرب زژرم عادتمه...بچه پرو برگشت گفت حضرت معصومه؟تودلم گفتم حضرت بزنه کمرت چون هدایت بشو نیستن 

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃
2731

جمع بستن خوب نیست

شما رعایت کن کاری به بقیه نداشته باش

من نجابت و چشم پاکی مرد خیلی برام اصولی بود

کاری ندارم کسی نگاه میکنه یا نه حواسم به خودم هست

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
همشون که نه

ارزو به دل موندم وقتی به یکی میرسم چشاش پایین باشه 

ولی خب اره همه مثل هم نیستن 

2738
جمع بستن خوب نیست شما رعایت کن کاری به بقیه نداشته باش من نجابت و چشم پاکی مرد خیلی برام اصولی بود ...

ینی چی کاری به بقیه نداشته باش نمیشه که فقط من حجابمو حفظ کن اونوخ  مردابه وظیفشون که چشم پاک داشتنه عمل نکنن

حالا انقدرم خشونت لازم نیس😄😄😄

بدم میاد میخوان با چشاشون ادمو بخورن حالا من همیشه حجابمو رعایت میکنم‌ هیچوقت غلیظ ارایش نمیکنم‌ولی باز نگاه میکنن مریضن کلا

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
2706