2733
2739
عنوان

واسه همین از داشتن دوست پسر پولدار میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 3639 بازدید | 145 پست

منم روم نمشه ازش پول بگیرم😐حس میکنم شخصیتم خورد میشه یبار شارژم تموم شده بود نکبت میگفتم چرا گوشیم قط شد زنگ نزدی شارژ نداشتم شارژ ندارم 😐اصلا ب رو خودش نیاورد منم واس اینکه ضایع نشم گفتم صب کن کارتمو پیدا کنم نیستش  شارژ بگیرم خودم زنگ میزنم ک یکم خجالت بکشه😐😑خیلی ضایع شدما تو هم واست درس بشه ممکنه ببریش خرید ولی دس تو جیبش نکنه مجبور شی خودت بخری پولت کم بیاد ابرو ریزی بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا چرا دیونه نشیا مگه سطحتون خیلی باهم فرق میکنه؟

یعنی واقعا از نظرشما سطح مهم نیست

البته هر چی پولدارتر باشه بهتر میتونه بکنه

داداش منم یکی از این جماعت سر کیسه کرد.واقعا که

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2731
موفق باشید 

خیلی دوس داشتم نظراتتو 

چون خودمم اینجوری ک گفتیو دوس دارم اما بلد نیستم و حس میکنم زیادی سادم دیگه 

پسرام دخترای اینجوری سادرو ک دوس ندارن وزه هارو میخوان

من ب همسطح خودم قانع نیستم متاسفانه :((

به ادمای بالا فک کن همیشع البته باز بستگی داره

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
من ب همسطح خودم قانع نیستم متاسفانه :((

خب پس دیگه انتظار تحقیروایناهم داشته باش

چون به قول خودت همسطحت نیست

من که لا همسطح خودم بودم چی شدم.شدم یه دستمال کع دوستمو گیراورد رفت بااون منو مث اشغال ول کرد

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2740
یعنی واقعا از نظرشما سطح مهم نیست البته هر چی پولدارتر باشه بهتر میتونه بکنه داداش منم یکی از این ...

نمیگم مهم نیس ولی اگه پستای بعدمو نگا کنی میبینی گفتم اگه سطحتون بالای متوسط باشه فک نکنم زیاد به مشکل بربخوری قرار نیس برادر شمارو سر کیسه کزدن دیگه بگی همه قصدشون سر کیسه کردنه برادر شما هودش خرج کرده زورش که نکردن

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
خب پس دیگه انتظار تحقیروایناهم داشته باش چون به قول خودت همسطحت نیست من که لا همسطح خودم بودم چی ش ...

تحقیر چرا من اجازه نمیدم تحقیرم کنه از خداشم باشه با من باشه مشکلم فقط لباسه همین 

عزیزدلمممم ذات اون اقا و صدالبته دوست شما خراب بوده ایشالا خدا ی خوبو ایده ال رو بزاره سر راهت

نمیگم مهم نیس ولی اگه پستای بعدمو نگا کنی میبینی گفتم اگه سطحتون بالای متوسط باشه فک نکنم زیاد به مش ...

ببین وضع زندگیمون خوبه بد نیست تیپ و قیافه من خوبه ب خودم میرسم ولی شغل بابام خوب نیست داخل زندگیمون درست حسابی نمیگذره‌‌‌ از بیرون عالی بنظر میرسم

نمیگم مهم نیس ولی اگه پستای بعدمو نگا کنی میبینی گفتم اگه سطحتون بالای متوسط باشه فک نکنم زیاد به مش ...

بله درسته.موفق باشین.حرفی نمی مونه دیگه

تحقیر چرا من اجازه نمیدم تحقیرم کنه از خداشم باشه با من باشه مشکلم فقط لباسه همین  عزیزدلمممم ...

باتشکر از شما دوست عزیزم

امیدوارم که اشتباه نکنی گلم

من حرفم راگفتم ولی باز صلاح خویش خسروان دانند

ناب و جذاب؟ من شوح طبع و خودمونیم حس میکنم خاکی بودنم جلوی جذاببتو میگیره  مثل رفیقای پسرشم

اخلاقت و مهربونیت ناب باشه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
خیلی دوس داشتم نظراتتو  چون خودمم اینجوری ک گفتیو دوس دارم اما بلد نیستم و حس میکنم زیادی سادم ...

پسرها دخترای قوی که بلدن چطور مردانگی مرد را روشن کنن دوست دارن

در عین اینکه قوی هستی ،باید ازش چیزی که میخوای را تقاضا کنی ❤

موفق باشی

این خانمهایی هم که میگن زشته و عیبه و گداییه و ... اشتباه نمیگن .اگه بخوای مستقیم تیغ بزنی بله .ولی اگه به سمتی ببریش که برای خرید کردن برات ذوق کنه ،خیلی خوبه .

روزانه چند زن تو همین سایت هستن که شوهرهاشون عادت کردن براشون یه هلپوک هم نخرن .چون زن نشون داده که نیاز نداره ...

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2706