2752
2734
عنوان

واسه همین از داشتن دوست پسر پولدار میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 3654 بازدید | 145 پست
اگه خودت به اندازه کافی ناب و جذاب باشی اصلا براش مهم نخواهد بود لباسهات  نهایتا خودش پیشنهاد ...

ناب و جذاب؟

من شوح طبع و خودمونیم حس میکنم خاکی بودنم جلوی جذاببتو میگیره 

مثل رفیقای پسرشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب همون دیگه احساسات پسر مردم را باید قلقلک بدی 🤭☺️

چطوری قلقلک باید بدی ؟

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
2731
فردا قراره بریم بیرون میگم نمیتونم بیام میخوام برم خرید اونم ایشالا بگه بیا باهم بریم 😂

نههههههه 

بگو من میخوام برم خرید 

میای بریم 

سلیقه ت را بدونم؟

بعد که اومد برید مانتو ببینید .هر مانتو دوست داشتی بگو این خوبه ؟ اگه گفت آره خوبه و خودتم اوکی بودی اقدام کن برای خرید 

عمرا پسر جنتلمن و پولدار ،بذاره خودت حساب کنی !😛😛

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
پول نمیخوام واسه خودش صد دست لباس خرید ب من عکس فرستاد خب واسه منم ی چیزی میخرید دیگه چش میشد مگه وق ...

حتما طرف زرنگه  اینا الکی مایه دار نشدن که 😂😂

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
خوب همون دیگه احساسات پسر مردم را باید قلقلک بدی 🤭☺️

☺️☺️☺️☺️☺️☺️اره بخدا 

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 

من متاسفم واسه بعضیا که کلمات تورکردن ونگهش دارو وخرش کنو وبگو برات بخره رو درک نمیکنم

متاسفم براتون همین کارا رو میکنین که پسراام همین جملاتو به کار میبرن

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏

اگه ازش بخای میفهمه خانومایی که راهکارنشون میدین پسراتیزترازاین حرفان کسیو نمیشه تیغ زد طرف مایله که خرج میکنه این اقا نمیکنه واسه خودت بد میشه استارترسعی کن خودت باشی به جااینکه ازش بخای

2706