2733
2739
عنوان

واسه همین از داشتن دوست پسر پولدار میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 3623 بازدید | 145 پست
ن بابا پول بخواد بده من پاچشو میگیرم همش تقصیر مامانمه انقددددد میگه اینکارا زشته ارزش دختر اینجوری ...

اخی منم همینجوری ام هر وقت نامزدم میخاد پول بریزه ب کارتم کلی تارف میکنم 

ولی خب شما ک میگی وضع دوس پسرت خیلی خوبه ی بار باهاش برو ی مرکز خریدی جایی بعد ی شالی چیزی بردار بپوش بگو بهم میاد؟بعد ببین اون پولشو حساب میکنه یانه اگه خاست حساب کنه اول ی کم ناز کن ولی نه محکم ک دیگه کلا پول نده بعد بزار حساب کنه 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین وضع زندگیمون خوبه بد نیست تیپ و قیافه من خوبه ب خودم میرسم ولی شغل بابام خوب نیست داخل زندگیمون ...

ببین بنظرم پسر به ازدواج باهات فک نمیکنه پس نباید انتظار داشته باشی برات خرج کنه

دخترایی هم که پسرا براشون خرج میکنن یا رابطه دارن باهاش یا پسرا برای ازدواج اینارو میخوان

2731
معمولا دوس پسرا مجانی خرج نمیکنن

بهتره بگی :

معمولا دخترها هنر اینکه سرویس جنسی ندن و براشون خرجم بکنن ندارن

وگرنه ارزشت را بدونی ،همینقدر که با پسر حرف هم میزنی باید برات خرید کنه .نه اینکه سرویس هم بدیم بهش !

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
این در مورد نامزد یا شوهر صدق میکنه نه دوس پسر که حرفی از ازدواجم نزده

بلاخره پسر باهات حرف میزنه از کنارت بودن خوشحاله .حتی اگه ازدواج هم نکنه باهات ...

لزومی نداره پسر را مجبور کنی خرجت کنه .باید به مرحله ای برسه که خودش دوست بداره خرج کنه

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
بلاخره پسر باهات حرف میزنه از کنارت بودن خوشحاله .حتی اگه ازدواج هم نکنه باهات ... لزومی نداره پسر ...

خوشحال بودن یه چیز دو طرف اس

قطعا دختر هم حس خوبی داره که با پسر در ازتباط هس

بنظرم پسر خودش باید بخواد

خودش باید هدیه خوب بخره یا قبض تلفن رو بده

نه این که بیا بریم بازار ببین بهم میاد یا نه پسر زرنگ میفهمخ این چیزا رو

2740
ببین بنظرم پسر به ازدواج باهات فک نمیکنه پس نباید انتظار داشته باشی برات خرج کنه دخترایی هم که پسرا ...

منم ب ازدواج فکر نمیکنم مگه عهد بوقه؟

اما اون عاشقمه