2752
2734

راست میگه واقعا

ولی دلم گرفت اشک از چشمام ناخودآگاه اومد پایین 

حوصلم سر رفته بود گفت خو هر کس الان با خانواده زنش میره تو نه خواهر داری داداشمم کوچیک بابام هم خیلی آدم نچسبیه فقط با خانواده خودش حرف نمیزنه وگرنه با بقیه خیلی خوبه 

دلم گرفت خیلی

خداروشکر خانوادت هستن

یعنی چی که کسیو نداری حق نداشت همچین حرفی بهت بزنه

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

فکر کنم اگه منم ازدواج کنم همینه... فقط یه خواهر دارم که طلاق گرفته و جدا زندگی میکنه...  بابامم که جز ابروریزی چیزی نیس 

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 
شوهرای شمام وقتی تو خونه هستند 24ساعت دراز می کشند.بعد توقع دارند باهاشون خوب رفتار کنید والا کار سخ ...

اره تنها کاری بلده منو ببره تو خیابون دور بزنیم فقط همین حرفم اصلا حوصله شنیدن حرفامو نداره 

بنظر من ازدواج نه تنها زن‌ رو از تنهایی در نمیاره بلکه تنهاترش می‌کنه..مردها هم از این تنها بودن و ا ...

چقد حق بود🥺😔

يه وقتايي يه آهنگ اونقدر حرف دلتو ميزنه که دوست داري بري يقه خواننده رو بگيري و بگي لعنتي تو اينارو از كجا ميدونی:)
2706