2733
2734
عنوان

واسه همین از داشتن دوست پسر پولدار میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 3654 بازدید | 145 پست
نه من اصلا نمیتونم تحمل کنم از خودم سرتر باشه و سر اینکه پولداره چندبار میخواستم کات کنم

واقعا چرا دیونه نشیا مگه سطحتون خیلی باهم فرق میکنه؟

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
حالا کلا هر کس یه نظری داره منکه هیچوقت همچین کاری نمیکنم مگر اینکه قصد ازدواج داشته باشم همه چیز قط ...

موفق باشید 

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پیرهن پاره نکرده ک همیشه قانع بوده و الان س سال یبار هیچی نمیخره برای خودش ...

من نمیگم شماام قانع باش مثل مادرت ولی به شرایطی که داری راضی باش.مردا وقتی نظرازشون درمورد خرید بخوای ظاهری خوشحال میشن بعد میفهمن که به خاطر پولش بوده چون احتمالا شرایطتو بهش گفتی واگه نگفتی یا دروغ گفتب اشتباه محضه عزیزم

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏

اگه سطحتون متوسط به بالا باشه که به نطرم زیاد نمی تونه سخت باشه که باپسر پولدار باشی دختر همسایمون وصع مالیشون متوسط به بالاست ولی پولدار نیستن شوهرش دندونپزشکه وخیلی هم مولدار باهم دوست هم بودن

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
از نظر مالی اره اونا خیلی خیلی پولدارن 

هیچ اشکالی نداره بااعتماد به نفس برو جلوازخداتم باشه بایه پسر ندار بودی خوب بود اگه برااون پول مهم بود اصن باهات دوست نم شد

چ خبره الان واسه ازدواج اخه  کم سنیم جفتمون

پس هیچی دیگه بیخودی خودتو اذیت نکن معلومه نه خودت قصدشو داری نه ایشون

همیشه ام یا همسطح خودت باش گلم.اینجوری خودتم اذیت نمیشی

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2706