2737
2734
عنوان

بیایید تا ابد خاله ی خوب باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 880 بازدید | 33 پست
عمه ی خوبی باش😉😆

😂عمه هم نیستم

پسری که قدت بلنده چهارشونه ای😌🤤چشات درشته 👁👁 موهات فرفریه➿️➿️➿️➿️ آره با خودتم 🙂‍↔️تو همون دومادی که نَنَم از خدا خواسته 👨🏻‍🦱🤪 خدایا من هیچی واسه خودم نمیخوام🥹فقط یه دوماد موفرفری به نَنَم بده🤲😂https://abzarek.ir/service-p/msg/1847010

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خالم رو 15 ساله ندیدم

مام با یه خالم ارتباط نداریم😅 داداشم از بچگی یه بارم ندیده بودتش و تو خونه هم حرفی ازش نزدیم 

یه بار ۵ سالش بود تو یه ختم خالم اومده بود بغلش کرد ببوستش داداشم گذاشت رو جیغ و داد که غریبه چرا منو بغل میکنی😓

خالم آب شد از خجالتش 

با کسی باشید که خودش بخواد مال شما باشه خودش بخواد فقط شما یه نفر تو زندگیش باشید خودش همه اضافه کارای دورشو حذف کنه...اینکه بخوای یه نفرو از چنگ این و اون در بیاری مفت نمی ارزه...😉خودتو پیدا کن گوربابای نیمه ی گمشده😎
😂عمه هم نیستم

مادر خوبی باش همسر خوبی باش دختر خوبی باش انسان خوبی باش😂😂😂😂😂فرزند خوبی باش

با کسی باشید که خودش بخواد مال شما باشه خودش بخواد فقط شما یه نفر تو زندگیش باشید خودش همه اضافه کارای دورشو حذف کنه...اینکه بخوای یه نفرو از چنگ این و اون در بیاری مفت نمی ارزه...😉خودتو پیدا کن گوربابای نیمه ی گمشده😎
2742
من عمه ی خوبیم 😎😍

😃🤣مگه میشه؟😆😉

من که  نه خاله میشم نه عمه 🙂 و خودمم خالمو دوست نداشتم 😕 اونم از من خوشش نمیومد

😅😂مادر خوبی باش😊

2740
من عمه ی بدی هستم😰

کدوم عمه خوبه😂😂😂از عمه ها انتظاری نمیره 😂😂😂توقع ما از خاله هاست😉

ولا من حسادتی ندارم. ولی بچه ی خواهرم رو که توی بچگیش عاشقش بودم، الان بس که خواهرمو اذیت میکنه، میخوام سر به تنش نباشه. البته تقصیری ام نداره، به خاطر سن نوجوونی و البته تربیت بد خود خواهرمم هست

ولا من حسادتی ندارم. ولی بچه ی خواهرم رو که توی بچگیش عاشقش بودم، الان بس که خواهرمو اذیت میکنه، میخ ...

آخیییی میفهمم چی میگی ولی فکرشو کن بعد چند سال که به بلوغ فکری رسید چقدر قراره صمیمی بشید 😍😍😍😍فکرشم لذت بخشه 

کدوم عمه خوبه😂😂😂از عمه ها انتظاری نمیره 😂😂😂توقع ما از خاله هاست😉

ولی دوس داشتم باشم وقتی برادر زادم بچه بود خیلی به پدرمادرش گفتم دقت کنین تو تربیتش اینا هم به خودشون نمیزاشتن یا از دستم ناراحت میشدن من شدم بد الان نوجوون شده بدترین فحش رو به مادرش میده مامانشم میزنه😐

آلیس در سرزمین عجایب
چرا نشه :/

از هر ده تا بچه ۸ تاشون از عمه خوشش نمیاد😅😂

پدر سوخته یا پدر سوخته ها هنوز به دنیا نیومدن البته خواهرم الات تازه 16 سالشه ها😆

میخوام بهترین هارو داشته باشن.درضمن منکه میخورمشون😊

خاله های من خوب بودن و دوتاشون هنوزم حالا کم و بیش خوبن ولی خاله ی دومیم اوفففف😤

بچه ها چون من ساله دوممه که پشت کنکورم یه جورایی منتظره ببینه قبول نشم😢

.الهم صلی علی محمد و آل محمد❤️  اینجا سایت تبادل نظره ؛دقت کنید(تبادل نظر)،نه تحمیل نظر🙂 خواهر من اگر با حرفی که تو تاپیک گفته میشه مخالفی لطف کن فحش نده😑😑😑😑.استارتر تاپیک زده که نظر افراد رو بدونه اگر دیدی عنوان تاپیک رو نمی پسندی لطفاً تاپیک رو ترک کن.هروقت میبینم هرکس نوشته واسه حاجتم صلوات، حتماً میفرستم
2706