2726
عنوان

بیایید تا ابد خاله ی خوب باشیم

870 بازدید | 33 پست

دوست دارم تا ابد خاله ی خوب باشم دلسوز و مهربون 

خدای مهربونم وقتی بزرگ تر شدیم رابطه ی خاله و خواهر زادمون جز عشق و محبت و خیرخواهی و دلسوزی چیزی نباشه 

خدایا خباثت و حسادت رو ازمون دور کن 

خدای مهربون من خودم از خاله شانس نیاوردم😪خیلی مستقیم حسادت میکنن و دوست دارن بچه های خودشون بالاتر باشن و دلسوز نیستن

خدای مهربون با وجود بچه هم در آینده نزار فراموشم بشه چقدر دوسش داشتم 

نزار حسادت تو قلبم ریشه کنه 

خدای مهربونم لطفا خاله ی خوبی باشم تا ابد 

درست مثل الان که برای تک تک کارهاش دلم ضعف میره و هر چی آرزوی خوبه براش میکنم😍

لطفا لطفا لطفا بیایید خاله ی خوبی باشیم🤗

با کسی باشید که خودش بخواد مال شما باشه خودش بخواد فقط شما یه نفر تو زندگیش باشید خودش همه اضافه کارای دورشو حذف کنه...اینکه بخوای یه نفرو از چنگ این و اون در بیاری مفت نمی ارزه...😉خودتو پیدا کن گوربابای نیمه ی گمشده😎

من جونمو هم واسه احمدم میدم عشق خالش الان 4 سالشه

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من جونمو هم واسه احمدم میدم عشق خالش الان 4 سالشه

عشق منم ۹ ماهشه😍

با کسی باشید که خودش بخواد مال شما باشه خودش بخواد فقط شما یه نفر تو زندگیش باشید خودش همه اضافه کارای دورشو حذف کنه...اینکه بخوای یه نفرو از چنگ این و اون در بیاری مفت نمی ارزه...😉خودتو پیدا کن گوربابای نیمه ی گمشده😎
2728

من هیچوقت خاله ی خوبی نیستم😒

چون اصلا خاله نمیشم😅😭عرررررر

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀
عشق منم ۹ ماهشه😍

😍💖

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
من هیچوقت خاله ی خوبی نیستم😒 چون اصلا خاله نمیشم😅😭عرررررر

عمه ی خوبی باش😉😆

من خاله خوبیم و دلسوز ولی زیاد به خواهر زادم گیر میدم البته اونم چون سنش کمه و پا کج میزاره و من دوس ...

خاله خوب و نگران😍

من در کنار خاله بودن مسئولیت سخت خواهر بزرگتر بودن برای داداشم رو هم به عهده دارم😆😂

و همیشه میگه آجی شادیه منو نمیخواد و ....

میگم به خاطر خودت میگم میدونی تو دنیا کسی اندازه ی من دوستت نداره میخوام آسیب نبینی

2706