2752
2734

افتضاحه خونمون حالم بد میشه اینقدر مگس میبینم پشت خونمون باغه ، برای همین خونمون پر مگس میشه ، فقط زمستون ها که هوا سرده راحتیم ، شوهرم هرسه روز پیف پاف میخوره ولی اصلا فایده نداره بازم مگس داریم دستگاه حشره کش سراغ دارین که نتیجه عالی داشته باشه و همه مگس هارو بکشه لطفا اسمش رو بگین ممنون میشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ب درو پنجره ها توری بزن حشره کش زیادی واسه خودتونم ضرر داره

پنجره هارو توری زدم ولی در نمیشه چون چارچوب که در توری بهش وصل بشه نداره ، خیلی بده حشره کش ولی خونمون اینقدر مگس داره انگار داخل گاوداری داریم زندگی میکنیم 

پنجره هارو توری زدم ولی در نمیشه چون چارچوب که در توری بهش وصل بشه نداره ، خیلی بده حشره کش ولی خونم ...

وای خیلی بده من صبح یدونه اومده ت  اتاقم دیوونم کرد نزاشت بخابم

برو دیجیکلا ببین دستگاهشو چی داره اونجا نظرات مردم هم هست خوبه کمک میکنه