2752
2734

من سال اول دانشگاه  یه رابطه احساسی اشتباه داشتم ک به خاستگاری هم رسید اما نشد شکرخدا

اون موقع خب بچه بودم  یادمه  بهش یدونه از این قلب پشمالوها دادم   

یادمه بیار همون اخراش بهم گفت  اون قلب رو انداختم دور  یاداور روزای بدی بوده برام🙂

حالا بعد از کلی وقت تو خیابون دیدمش  اون منو ندید  حالا هر دوتامون متاهلیم

از ماشینش پیاده شد رفت    جلو ایینه ماشینش دقیقا همون قلبی بود ک من بهش داده بودم

برام جالب بود😐🙂    

کاش زنش متوجه این کاراش نشه   کاش زنش اون زجرایی ک من کشیدم از دستش تجربه نکنه

تو سکوت مرا بشنو  که صدای غمم نرسد به کسی... ❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

اقایون زمانی قدرمون میدونن که  دیگه نیستیم و نفر بعدی مثل ما نیست براش 

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 کاربری دست دو نفره  .... برای غم هایی که فراموش میشوند.... چی میشه منم یه صبح بیدار شم ببینم زندگیم رو رواله دیگه ناراحت نباشم خیانت کرده ناراحت نباشم عشقم زن گرفته  یه دختر خنثی باشم  اونوقت یه ادم جدید اومده تو زندگیم..  چی میشه خدا رو شکر کنم  که خیانت دیدم  و نفر بعدی  خیلی خوبه چی میشه از ته دلم بخندم  چی میشه بازم صدای اهنگو ببرم بالا و بلند بلند بخونم و  مستانه بخندم چی ...  چی میشه برم سرکاری که میخوام  و قوی و مستقل شم چی میشه بابام بهم افتخار کنه چی میشه ای کاش، ای کاش نمیگفتم...

شما اگه بهش نگی از کجا میخواد بفهمه؟بعدم مرداد مثل ما فکر نمی کنن اون گفته حیفه بندازمش دور همین فکر نکنی به یادته و این حرفا!!!

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰
شما اگه بهش نگی از کجا میخواد بفهمه؟بعدم مرداد مثل ما فکر نمی کنن اون گفته حیفه بندازمش دور همین فکر ...

مردا

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰

احساس میکنم دیده یه چی پشمالو تو وسایلشه گفته چی کنم پس بزنم اینه ماشین حیفه😐😂

:(: گاهی آنقدر  از زندگی خسته میشوم که میخواهم تا سقف آسمان پرواز کنم و رویش دراز بکشم آرام و آسوده ، مثل ماهی حوضمان که چند روزی است که روی آب شناور است
احساس میکنم دیده یه چی پشمالو تو وسایلشه گفته چی کنم پس بزنم اینه ماشین حیفه😐😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣بخدا همینه  

هیچی حالیش نیس  میشناسمش

تو سکوت مرا بشنو  که صدای غمم نرسد به کسی... ❤️
🤣🤣🤣🤣🤣🤣بخدا همینه   هیچی حالیش نیس  میشناسمش

😂والا مردا همینن

:(: گاهی آنقدر  از زندگی خسته میشوم که میخواهم تا سقف آسمان پرواز کنم و رویش دراز بکشم آرام و آسوده ، مثل ماهی حوضمان که چند روزی است که روی آب شناور است
2706