2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
هنوز تأییدیه شورای نگهبان مونده ، بعد تعطیلی شنبه شامل اداره های خدماتی مثل بانک و شهرداری و بیمارست ...

چرا دیگه ادارات تعطیل میشه

میخواستن ادارات رو پنجشنبه ها تعطیل کنن گفتن خیلی عقب میوفتیم بخاطر همین شنبه ها رو تعطیل میکنیم

بیمارستان هم ک هیچ وقت تعطیل نیست

هنوز تأییدیه شورای نگهبان مونده ، بعد تعطیلی شنبه شامل اداره های خدماتی مثل بانک و شهرداری و بیمارست ...

مدارس چی شنبه ها تعطیله؟

با دل های پاک و مهربونتون دعا کنین کار همسرم و داداشم رونق پیداکنه. لایک کنین صلوات میفرستم براتون😊😇❤️
مدارس چی شنبه ها تعطیله؟

👍

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
متوجه نمیشم ینی چی شنبه تعطیله ینی جمعه و‌شنبه تعطیل؟ ب چ مناسبت؟؟

چون تعطیلی هامون با کشور های دیگه تداخل داره و مشکل پیش میاد 

اونها جمعه ها و شنبه ها تعطیل هستن

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
متوجه نمیشم ینی چی شنبه تعطیله ینی جمعه و‌شنبه تعطیل؟ ب چ مناسبت؟؟

میخواستن در هفته ۲ روز تعطیلی باشه به همین دلیل خواستن پنجشنبه ها رو تعطیل کنن که اینطور خیلی از دنیا عقب میموندیم چون اونا شنبه یکشنبه ها تعطیل ان

اگه ما پنجشنبه جمعه ها رو تعطیل میکردیم یعنی ۳ روز با دنیا میتونستیم ارتباط داشته باشم که یه تعطیلی این وسط میتونست کلا ارتباط رو نابود کنه

به همین دلیل اومدن شنبه ها رو تعطیل کردن که این عدم ارتباط با دنیا کمتر بشه

2706